Žiadosť o sociálny byt v Košiciach

fatamorgana1
12. feb 2018

Ahojte, rada by som sa informovala. Som zamestnana, a mam dve dcery (15r a 6r). Rada by som podala ziadost o socialny byt (na Golianovej al.Cechovovej su byty). Ako sa postupuje, alebo mam vobec narok, alebo viete o tom niekto nieco?Dakujem za informacie

eeffka
12. feb 2018

Ziadost trebalo podat do 3.2.17bola posledna vyzva.zavolaj si ti povedia
https://www.kosice.sk/clanok.php?file=servis_so...

fatamorgana1
autor
12. feb 2018

@eeffka , citala som ze len do 3.2.2017 , ale to bolo pred rokom. ci to je len raz za niekolko rokov?

fokuska
12. feb 2018

@fatamorgana1 Nastuduj si z toho odkazu vsetky pravidla - mozes si podat ziadost o socialny byt (ak splnas podmienky) a zaradia ta do poradovnika a budes cakat X rokov kym sa dostanes na rad.
Alebo si pockas kym vypisu novu vyzvu s prislusnymi podmienkami a prihlasis sa na konkretny byt - novu vyzvu vypisu vtedy ked maju volny byt. Ked he vsetko obsadene, tak nema mesto co ponuknut.

Pozri si najprv ci by si vobec splnila podmienky a ak ano tak sleduj stranku kedy sa objavi nova vyzva

fatamorgana1
autor
12. feb 2018

@fokuska aha, tak to som nevedela ze to tak je. podmienky splnam ano. dakujem a pekny den

katka2602
12. feb 2018

Na Golianovej sa prideľovali byty nedávno, tam už žiadny voľný nie je a čo viem aj Čechovova je plná. Treba podať žiadosť a čakať. Napr na Golianovej boli dosť dlho 4 byty prázdne, takže tie podmienkt sú asi náročné, lebo neverim, že by sa nenašli mladé rodiny z poradovníka čo by ich využili.

fokuska
12. feb 2018

@fatamorgana1 Ked splnas, tak len cakat kym bude zasa nieco volne 🙂 Pripadne sa zapisat do toho poradovnika.