Žijete vami vysnívaný život?

hviezdickka
20. mar 2016

Ahojte 🙂 dnes mam taku filozoficku chvilku (filozoficke chvilky mavam pomerne casto 😀 )a chcem sa vas opytat, ci zijete zivot podla svojich predstav... ci uz sa tyka rodiny, byvania, zamestnania a pod.. pripadne co vam este k stastiu chyba.. dakujem za vase prispevky 🙂

cerez
20. mar 2016

S rodinou som spokojná, čiže podľa mojich predstáv. No práca ma už veru nenapĺňa, keďže podmienky nie sú dobré a uvažujem nad zmenou. Mohlo by šťastie dopriať aj v tomto smere. Ináč otázka dobrá! 🙂

tyelde
20. mar 2016

ani zďaleka...ale nesťažujem si 😅

zita19
20. mar 2016

nie, ale zvykla som si 😅

hviezdickka
autor
20. mar 2016

a s cim nie ste spokojne, dievcata? co vam k stastiu chyba? ak smiem vediet 😉

bmagdalena
20. mar 2016

Ja som veľmi spokojná...jediné čo mi momentálne chýba je spánok. Mám 9 mes dcérku, ale pevne verím, že aj to sa časom zlepší 🙂

lucinka511
20. mar 2016

@hviezdickka nie ,mne chyba k stastiu asi vsetko:=?
myslim si, ze nik nieje dokonale stastn, aj som este takeho cloveka nestretla

zita19
20. mar 2016

@hviezdickka uz ani neviem co mi chyba, tak celkom naisto dokopy nic, ale zas mnoho veci by potesilo, ale aj bez nich je to celkom fajn. Rozhodne to nie je to o com som snivala v desiatich, patnastich, dvadsiatich, pred tridsiatkou alebo pred patdesiatkou. Zatial sme zdravi, mame kde byvat a co jest. To hadam staci.

minnie55
20. mar 2016

nie...ale nevadi, tesim sa z toho, co mi zivot privial do cesty 🙂 Keby som pred 15 rokmi mala tento rozum a skusenosti, co mam dnes, vela veci by som urobila inac.

ena70
20. mar 2016

@minnie55 to by sme asi viaceré povedali 😉 😉 😉

elviku11
20. mar 2016

@hviezdickka Si celý víkend doma? 🙂 Mňa aké filozofické otázky a špekulácie "čo by bolo keby..." chytajú keď som dlho doma zavretá a rozmýšľam nad somarinami... Aj na mojom mužovi normálne vidno, keď dlho pracuje z domu a má nevyvetranú hlavu. Vtedy je na nevydržanie 🙂 Najčastejšie sa to prejavuje práve v nedeľu podvečer :D

.. ale k otázke. V podstate áno. Základné veci v mojom živote sú také ako som si vysnívala

emilia25
20. mar 2016

Raz som tak sedela v skole a premýšľala nád životom po skole ked budem mať dobreho muža moj vtedy taký vzor bol svsgor vzdy z prace domov na vonok pôsobili krásny pár no vskutocbosti je svagor uz rozvedený a je šťastný.no ja som po skole stretla mojho muža a láska ako hrom az do tersz a uz budeme jedenásť rokov 8 výročie sobáša a som stastna ze ho mám splnil sa mi ten úžasný šen mám takeho muža.mám 4 deti ako sme si neplsnovsli.splnil sa nám sen ktorý sme si mysleli ze je pre nás nrdosishnutelny máme nás veľký dom co muz sám pomaly prersbs úžasnú svokru ktora mi je viac ako vlastná matka ľúbim ju moc.co sa týka prace som zamestnana na doby neurčitú co je v dnešnej dobe pomaly nemožné ale je to v cr takže ukoncenie bude nutné kedze bývame v sr.takže novs prace rozmýšľam nád reslitsckou byty sa furt budu kupovať predávať dá sa to skĺbiť s rodinou s deťmi tak uvidím.ale ja vzdy vravím ZIJEM SI SVOJ RAJ NA ZEMI.

cackaa
20. mar 2016

Aj keď nie som ešte ani rok po rozvode a s tromi deťmi, tak som neskutočne šťastná, že sme zdraví, máme kde bývať, čo jesť a z čoho platiť účty. A čo by ma urobilo šťastnejšou je nejaká fajn dovolenka pri mori (hlavne bez varenia), viac času na deti a výlety (k tomu by sa samozrejme šikli aj korunky naviac).
Ale inak pohoda...viem, že oveľa viac ľudí je na tom omnoho horšie ako ja. Stačí, keď si spomeniem na vojnu, koncentráky a iné hrozné veci, ktoré sa dejú vo svete a zistím, že mám všetko (a aj navyše).

slavkapo
20. mar 2016

@hviezdickka uprimne- manzel a deti- spokojnost velkaaaa, rodina z mojej strany v meste kde byvame- bieda ☹ rodina z mm strany- pohoda- ale su daleko, takze tiez o nicom, mam dve svagrine ale vies to su sestry, tak sa aj navstevuju hoc je medzi nimi 115 km....brata dost ignoruju- este tak blahozelania s sviatkom.....a kamosky- no tiez nic moc....casto sa citim sama- urcite to vies, ze detom a mm nepovies to co dobrej kamoske...praca, byvanie v pohode....aj napriek tomu kazdy den dakujem za to co mam....hlavne o zdravie prosim stale, ostatne si zariadime, ked budeme zdravi....

danielahamar
20. mar 2016

Ak by sme mali vsetko, uz by nebolo preco zit. Zivot by bol nudny.

nango
20. mar 2016

Ahojte kocky, ja som spokojna. Vymenila som par robot, nakoniec som zostala v jednej. 9 rokov. Ale priznam sa, posledne asi 3 som uz zatinala zuby, tak sa to tam zhorsilo. Ale v tom case sme zacali uvazovat s manzelom o domceku, tak som nechcela vymyslat a radsej som tam zostala. Chcela som to pekne poporiadku, svadba, domcek, babatko. Krasne sa mi to splnilo. Sme spolu skoro 11 rokov, zobrati sme skoro 6,presne na piate vyrocie svadby svadby sme si domov z porodnice doniesli nasho krasneho zdraveho synceka a za asi 2 mesiace sa stahujeme do nasho vysnivaneho domceka. Konecne sa toho dockam. No samozrejme nebolo to vsetko take lahke, ale stalo to za to. Som stastna. Uz mi nic nechyba, len aby sme boli zdravi. To je aj tak najviac. Prajem vsetkym vam, aby sa vam splnili sny. Ked nie vsetky, tak aspon niektore 🙂🙂🙂🙂

lucka1987
20. mar 2016

na 90 % ano. zijem svoj vysnivany zivot 😉 10 % tvoria snad len mensie zivotne komplikacie, ktore keby neboli, bola by nuda 😉

vierapo
20. mar 2016

Kto mi vyčarí úsmev na tvári ?

emilia25
20. mar 2016

Preklep 4 deti sme mali naplánovane hned od začiatku nášho vzťahu.som to písala rýchlo.

vierapo
20. mar 2016

emilia25 máš štyri detičky ? to je Ti iste veselo

stellamaris
20. mar 2016

@hviezdickka myslim,ze som si v detstve vysnivala uplne iny zivot,ale som spokojna ,ako to mam.Jeden manzel mrtvy,druhy manzel je zdravy,mame krasneho zdraveho syna,mame sa fajn.
Spokojnejsia budem,ked dame este 2 deti,ked sa vylepsi moje zdravie a moja rodina bude zdrava.Zdoraznujem to zdravie,lebo je pre mna velmi dolezite 🙂

tyelde
20. mar 2016

@hviezdickka najskôr lieky na depresiu 😀 ale nie, skôr v zmysle, že vysnívaný život som mala úplne iný a vlastným pričinením taký nikdy nebude, to však neznamená, že môj súčasný by bol nejak zlý, len je iný ako vysnívaný 🙂

misel0806
20. mar 2016

Ja som spokojna mam dobru rodinu milujuceho muza syna. Mame strechu nad hlavou mame co jest s coho platit ucty takisto aj dobre zamestnanie.. Trosku mi chyba zdravie mam problemy s ocami nevidim dobre do dialky sice nosim okuliare na pravom oku mi zistili degenerovane ochorenie ocnej rohovky zvanej ketanoconus.. Caka ma asi operacia idem este len na konzilium tak uvidim. Hovorim aj to zdravie je v zivote velmi dolezite lebo clovek si ho za peniaze nekupi.. Ked neni zdravia neni nic❤❤

emilia25
20. mar 2016

@vierapo veru je a pri 3 chlapcoch ktory sa mi vkuse byju medzí sebou nudiť sa nemám kedy.a 4 je uz za chvíľočku 3 týždňový malý uzlicek slzbetks princezná moja.

sense
20. mar 2016

Ja som typicka zenska neviem co chcem a neprestanem kym to nedostanem

petulda333
20. mar 2016

Zila by som svoj sen kebyze zijem v rodinnom dome a mame mesacne o 300€ viac...ale som spokojna aj tak,a pracujeme na tom aby sme zili ten nas vysnivany zivot,lebo nase sny su velmi podobne..

mircalla
20. mar 2016

Vysnivany ani nahodou, ale mam 2 uzasne deti - to je to naj, co si mozem zelat. Praca je tiez fajn - som spokojna aj co sa kolektivu tyka. Viac penazi sa zide vzdy. Co sa tyka muzov v mojom zivote - to je des des des...ale zvykla som si. takze ziadna milujuca bytost ani nic take a ani to uz nehrozi

hviezdickka
autor
20. mar 2016

dakujem za vase komenty, dievcata 🙂

@elviku11 zavreta som doma uz par mesiacov, pretoze ako tehotnu ma nikto nechce zamestnat.. ale asi ziadna novinka 😀 ja som vseobecne velmi hlbavy typ, co ma dostava obcas do neprijemnych situacii lebo nevnimam svet okolo seba 😀 mavam hlbave otazky aj na manzela... on presne vie, kedy sa idem nieco hlbave opytat a len sa smeje, ze - to je zasa jedna z tych tvojich otazok 😀 nepremyslam, keby bolo keby.. to nema podla mna vyznam.. ja premyslam nad tym, ako dosiahnut nejake dalsie ciele v zivote..

som velmi stastna za tie z vas, ktore ziju zivot podla svojich predstav 🙂 samozrejme, ze vzdy moze byt nieco lepsie.. no zivot nemusi byt dokonaly, staci, ak sme v nom spokojne a stastne..

a tie z vas, ktorym k stastiu nieco chyba, verim, ze sa to zmeni a drzim vam palce.. nikdy sa netreba vzdavat

vierapo
20. mar 2016

@emilia25 to musí byť krásne, už si také dieťatko ani neviem predstaviť. Možno sa niekedy dočkám nejakého vnúčatka 🙂

mb269
20. mar 2016

osobne mi v zivote nic nechyba či materialne alebo duševne. radsej by som to vsetko vymenila za to aby som jednu osobu v mojom zivote videla stastnejsiu

mima4
20. mar 2016

@emilia25 vidim, ze si uz porodila, tak gragulujem a hojne pozehnania vsetkym 🙂