Zomrel mi manžel

libusa57
12. sep 2014

Zomrel zo dna na den mlady 44 rokov, neviem ci tu je taka diskusia , ak je dajte mi vediet prosim , som zufala a chcela by som si popisat s niektorou z Vas co to zazila?je tomu iba 20 dni nemozem verit ze uz nie je pri mne....

cerler
4. jún 2016

@jarka1223 tiez som sa na tuto temu dostala vcera nahodne... je to velmi smutne co prezivas. neviem si to osobne predstavit... ja momentalne smutim za mojim bratom - zomrel pred 3 mesiacmi, za zvlastných okolnosti a nechce sa mi verit, ze uz nepride domov... zomrel den pred mojimi narodeninami, chceli sme ich oslavocvat spolu... miesto toho som mu vybavovala vsetky tie formality okolo pohrebu.
kazdi preziva smrt blizkeho inak... pred 13 rokmi mi zomrel otec - bol vazne chori - do dnesneho dna sa z jeho smrti neviem vyrovnat. su dni ked je vsetko ok, dni ked myslienky trapia dusu aj telo... neviem co este napisat, ale kazdi si to musi prejst sam,. Len neostat sam a nesmies sa uzavriet.

vianne
4. jún 2016

@jarka1223 ahoj, bohužiaľ bolesť bude vždy...len naozaj časom sa s tým naučíš žiť.mas detičky,venujes im veľa času,stale sú a budú bežné starosti.najjorsie je vždy keď dostaneš sama...vtedy keď sa človek ponorí do svojich myšlienok a spomienok je znova všetko také živé. Mne stále pomáha myslieť na pekné zážitky,pocity. Vyhýbam sa myšlienkam na tie hrozné tragické dni. Vždy si pomyslím, že on tu tak veľmi chcel byť a nemôže. A mne to dopriate bolo,gak musím prežiť tento život a snažím sa ho prežiť pekne. Ja svoju bolesť nesriesim pred ľuďmi,oni to neprežili, nechápu...a väčšina sj aj tak mysli, že keď prešiel odvtedy nejkay čas,ja som sa aj vydala...mám dieťa...že vlastne všetko je ok...
Väčšina netuti, čo stále prežívame :(
Tyas detičky,rodinh okolo...snažím sa čas tráviť s nimi, s priateľmi..a kľudné daj priechod aj s v ojmu smútku. Patrí to k vyrovnávanie sa so situáciou. Čas to naozaj nezahoji, ale zvyknes si na to, že to tak je.

zajka1506
2. feb 2018

@libusa57 Mne zomrel manžel pred dvoma týždňami 😭 autonehoda . Tá bolesť je strasna . 3 detičky s toho jedno bolo vlastne 3 ročne ale miloval všetkých rovnako . Bol o 11 rokov mladší odomna 😭 Strašne mi chýba . Bol najlepším manželom a tatinom pod slnkom

jarka1223
2. feb 2018

@zajka1506 Ahoj...moc ma mrzi co sa vam stalo...rada tu buem pre teba ale ak si na fb tam je aktivna skupina s nazvom Ked smrt rozdeli lasku prilis skoro a mne ta skupina velmi pomohla, nasla som si tam mnoho kamaratiek s podobnym osudom tak si skus pozriet, teda pripadne mi mozes napisat do internej spravy tvoje meno a ja ta tam pridam....Viem aka strasna bolest to je...o tom ze cas pomaha ti pisat nebudem lebo ja som to nenavidela ked mi to niekto hovorit...no dnes po skoro dvoch rokoch vidim ze cas ma naucil s tym zit...ale bolest zostava...myslim na tdba aj na vase deticky...tie ti budu hnacim motorom...aj pre mna boli a vlstne stale su...posielam vam vsetkym velke objatie

nikussska123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cecilia68
2. feb 2018

@jarka1223
@nikussska123 Dievčatá....téma je z roku 2014

janka258
2. feb 2018

@cecilia68 a nový príspevok z dnes...
zajka1506 uprimnú sústrasť.Veľa síl prajem

nikussska123
2. feb 2018

@cecilia68 aha vôbec som si to nevsimla

zajka1506
2. feb 2018

@jarka1223 Ďakujem Veľmi Jarka idem pozrieť tu stránku 😢

zajka1506
2. feb 2018

@janka258 Ďakujem veľmi 😢

zajka1506
2. feb 2018

@cecilia68 Áno viem z ktorého je roku 😭

ema234
2. feb 2018

@libusa57 Hrozne, uprimnu sustrast prajem :( nerada taketo veci citam :(

cecilia68
2. feb 2018

@zajka1506 Mrzí ma to, až neskôr som si všimla, že ty si to písala dnes...ja som tam neoznačila teba.

zajka1506
2. feb 2018

@cecilia68 to vôbec nevadí 😭 Dakujem

zajka1506
2. feb 2018

Ďakujem Vám všetkým ste zlatučke 😭

gretka20
2. feb 2018

@zajka1506
@jarka1223 tiež som prišla o manžela je to strašne ťažké, strašne, strašne chýba každý deň je ťažký neprejde ani sekunda aby som na neho nemyslela ... je to len zlý sen z ktorého sa chcem zobudiť .... a on bude tu s nami 😢😢😢😢😢😢

zajka1506
2. feb 2018

@gretka20 trhá mi srdce keď detičky plaču za tatikom a ja im ho nedokážem vrátiť 😭😭😭😭😭

gretka20
2. feb 2018

@zajka1506 presne viem čo to je ... to je to najhoršie, ked chce aby sa už vrátil k nám, ked večer v postielke plače že ona ho už chce spať lebo jej veľmi chýba 😢😢😢😢😢😢😢

bobricek1979
2. feb 2018

@libusa57 ahoj je mi to nesmierne ľúto také niečo si nikto nezaslúži dovoľ ti vyjadriť úprimnú sústrasť 😢 veľa síl želám ani neviem čo na to povedať nedá sa určite zabudnúť ani to neprebolí čas je najlepší liečiteľ možno to vyznie nehako drzo, ale vôbec to tak nemyslím želám ti aby ten čas rýchlo zbehol nech tá bolesť troška pominie drž sa myslím na teba

zajka1506
2. feb 2018

@bobricek1979 Ďakujem veľmi 😭

zajka1506
2. feb 2018

@gretka20 😭😭😭

mnamko
2. feb 2018

Aj ja som zazila smrt manzela
Uz je tomu 23 rokov

teteasamko
2. feb 2018

ahojte ja viem čo to je, 10.januára to bolo 12 rokov čo mi zomrel manžel, mal 25 rokov a manželia sme boli necelé 3 roky. Je to ťažké a aj po toľkých rokoch na neho myslievam. Mám už druhú rodinu a terajší manžel je veľmi chápavý a niekedy on sám príde s tým že poďme na cintorín je výročie alebo mal by narodky a pod.
Teraz na teba doľahnú ešte ja tie praktické - právnické veci a to ťa bude ťažiť finančne aj citovo.
Ja som mala bohužiaľ povahovo ťažkú svokru a po dedičskom ma finančne dostala do dlhov, ale už to je za mnou.
Obzri sa okolo seba a neboj sa prijať pomoc, budeš ju potrebovať.

jarka1223
3. feb 2018

@gretka20 Tak to ma mrzi...je to obrovska bolest ja viem...len sa a tym naucit zit...nic ine nam nezostava...ak chces napis mi IP...mozes aj meno a mozme sa najst na fb

zajka1506
3. feb 2018

@jarka1223 Gretka aj mne môžeš napísať 😢