1. sväté prijímanie

pupetko263
16. jan 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Ahojte chcela by som sa opýtať či je tu niekto komu ide dieťa na prvé sväté prijímanie a tiež má knižku Malý misionár s nálepkami chcem sa opýtať nám chýbajú pár nálepiek dá sa to niekde zohnať?

mariaveronikag
16. jan 2023

ahoj, áno, dá sa napísať priamo distribútorom toho slovníčka s nálepkami. Oni to predávali tak, že 25ks slovníkov a ku každému nálepky stálo 25€. Ale asi by som im napísala, že potrebujem len tie nálepky a teda ako na to 🙂
https://misijnediela.sk/maly-misionar-slovnicek...
a email : info@misijnediela.sk
Veľa šťastia ! 🙂

pupetko263
autor
16. jan 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@mariaveronikag písala som že majú vypredané ☹️

kliatana
16. jan 2023

hm, tak to uz asi nezozenies tym padom. ako to funguje, to musia mat vyzbierane?

mariaveronikag
16. jan 2023

@pupetko263 no tak ešte tu na MK v skupinke Burza veriacich mamičiek sa môžeš opýtať. Inak veru neviem, skúsim Ti to hľadať aj u nás u katechetiek, opýtam sa.

elenka.k
16. jan 2023

@pupetko263 prepáčte neporadím vám,
len som si spomenula , raz keď si pamätáte na jogurty kostíky , boli v nich magnetky, zbierali ich moje deti a po otvorení ich doma boli sklamané / musel ich niekto ešte v obchode vybrať / keď tam nič nebolo. Tak som sa rozhodla napísať im priamo do výrobne a oni mi poslali celú sadu tých magnetiek 😎

zuzinka888
16. jan 2023

Masim detom to davali za aktivitu( npr. Ak idu niest obetne dary, ucast na jaslickovej) mohli si potom vypitak ak im niektora chybala. Aj po sv. Omsi ak si idu pytat nikdy nie je problem.

142230919213
16. jan 2023

@pupetko263 No neviem ako to funguje u vás, ale u nás deti na každú nedeľnú omšu+prikázane sviatky, idu po omši za kňazom a on im dá do toho štvorčeka kde má byť nálepka podpis. Následne na hodine náboženstva im odovzdáva nálepky. Na omšu môžu ísť kdekoľvek, potrebujú len podpis kňaza ako dôkaz, že tam boli. U vás to ako funguje?

veronicka
16. jan 2023

Posli mi do IP adresu, skusim sa popytat kolegu ci nam v kostole neostala nejaka sada.

pupetko263
autor
16. jan 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@142230919213 áno funguje len keď nebol napr.na omši tak mu ju už nechce dať

pupetko263
autor
16. jan 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@veronicka
@veronicka napíš mi

142230919213
16. jan 2023

@pupetko263 Ale veď keď na to máte vážny dôvod prečo nie? Ani naša dvakrát nebola pre chorobu a ospravedlnil jej to.Či len pre to nebol, že sa mu (vám) nechcelo? Neviem, načo mu je potom sviatosť prijímania, keď už teraz ho k tomu nevediete.

pupetko263
autor
16. jan 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@142230919213 určite to nebolo že sa mu nechcelo pravdaže že to bolo kôli chorobe my ho práveže k tomu vedieme asi tak

tenerife0
16. jan 2023

Treba sa s panom fararom dohodnut ako to dobehnut a nie klamat ze si nalepim nalepky 🤦🏼‍♀️ akoze sorry

142230919213
17. jan 2023

@pupetko263 Tak potom mi nejde do hlavy, že keď bol chorý, prečo mu to kňaz neuznal? My nasemu voláme, píšeme sms v deň choroby keď sa nemôže zúčastniť a nemá s tým problém