Čím prekvapiť na narodeniny partnera?

sima338
17. jan 2022

Ahojte kočky,

priateľ má v stredu narodky, ale samozrejme cez deň sme obaja v práci, lebo pracovný deň, večer príde ku mne ( nebývame ešte spolu ), tak premýšľam, čím ho potešiť, čím príjemne prekvapiť.

Darček už mám aj materiálny, dostane tortu, dáme si šampus, taká pohoda, romantika, tak ma zaujíma, či máte ešte nejaký tip, kludne aj na hmotný darček, originálnu poukážku alebo nejaký program na večer, ktorým sa vám podarilo obdarovať vaše polovička

Ďakujem vopred za tipy.

Prajem pohodový pondelok!

izabela181
17. jan 2022

@sima338 j si myslím že toto je ideálne 😊 môjho muža vždy poteší to keď si spravíme pekný večer, dám si nejakú sexi nočnú košelu alebo spodné prádlo a mame sex 😆 jasne že ho mame aj inak ale na narodeniny napríklad nech je to take iné 😊

sima338
autor
17. jan 2022

@izabela181 Aj jeho to najviac poteší, to je mi jasné :D máme to doma rovnako 😉

7lenka11
17. jan 2022

ja som za zážitkové darčeky, my si nikdy nekupujeme hmotné darčeky.. veci si každý kupuje priebežne podľa potreby.. takže si vždy kúpime napríklad letenky (Pelikán a lacné letenky je istota :D, vďaka tomu sme prešli takmer celú Európu), divadlo, netradičnú večeru alebo zaujímavý gastronomický zážitok, večerný wellness a pod.