Čo kúpiť priateľovi k narodeninám?

nighttide
1. apr 2021

Čaute, mate nejaké nápady čo by som mohla kúpiť môjmu priateľovi k narodeninám? Bude mat 20 rokov. Za každý nápad ďakujem ❤

katkaseiner
1. apr 2021

ja som za zazitkove napady hlavne zato ze je mlady... nepises co ho bavi a kolko chces investovat... za mna bud let malym lietadlom + pilotovanie = to uz okolo 150E mas aj pri Trnave, to si treba pohladat kde v okoli to je...
S muzom sme skusali let balonom, za mna 100 bodov zo 100 ale je to velmi zavisle od pocasia a trochu drahsie keby si chcela letiet s nim.
Pripadne let v Hurricane Factory v LM, oni mavaju aj akcie na kupony, tak 50-80E uz vies kupit ten let a je to fakt parada.
Pripadne skola smyku, jazda na nejakom super aute... jaj a este moj muz bol v areali Volkswagenu na Touregu na takej prekazkovej drahe... zo zaciatku som sedela v aute aj ja ale bola som tehotna a nerobilo mi to dobre, to bol pre mna az prilisny adrenalin ale on si to uzival... to som tiez kupovala ako kupon na nejakom zlavovom portali ale uz si nepamatam cenu.

nighttide
autor
1. apr 2021

@katkaseiner tak ja som z východného Slovenska a tu také ani nie je ... a ešte v tejto situácii keď sa nemôže cestovať z okresu do okresu tak nedostanem sa ďaleko. Ano mne sa veľmi páčia take darčeky z ktorého bude mat zážitok ale v tejto situácii to nie je možné... tak moj priateľ je veľký gazda. Ma rad traktory, auta a je to šikovný stolar. Na darček by som dala max 200e

kitycat
1. apr 2021

A chodis s tym priatelom uz niekolko rokov alebo par mesiacov? Ked nevies co tak nekupuj hovadinu. Kup mu cokoladu a povedz mu, ze ked sa doba ukludni tak ho vezmes na veceru, tym nikdy nic nepokazis... Alebo zazitok na ornici ale vymyslat ked nevies co a cudzi ludia ti maju radit?

Videla som ked tak take darcekove krabice, ze sa tam namixhuje jedlo - klobasy, susene maso, pivo, oriesky, taky muzsky mix. Zabalia to do drevenej debny a oslavenec si to musi rozbalit sekerkou alebo tak nejak

nighttide
autor
1. apr 2021

@kitycat o mesiac to bude rok... ja som chcela len nejaké nápady a nie radiť

monika101192
1. apr 2021

Ak má rád šport, tak napríklad inteligentné hodinky. Ak samozrejme zatiaľ nemá🙂

kitycat
1. apr 2021

@nighttide tak to mi prepac nevedela som, ze medzi napadom a radou je rozdiel... 😔