Čo kúpiť priateľovi na Vianoce?

6. nov 2020

Ahojte.
Viem, že si z Vás teraz väčšina povie, že však je to môj frajer tak by som mala vedieť 😄...Viem, čo má rad,čomu sa venuje ale absolútne nemám predstavu ako spojiť jeho obľúbené veci s darčekom. Som z toho už zúfalá..keď si prečitate ďalej asi aj pochopíte 😂 Budeme spolu čoskoro 2 rok (minuly rok som mu kupila jeho obľúbené sladkosti a takú mikinu ktoru teraz vôbec nenosí..iba občas ked ide do zaláhrady, na doma a tak..😂😂😂 Každopádne páčilo sa mi jeho akože "nadšenie" z tej mikiny, aby som nebola smutná. Aj si ju kvôli mne občas dá, lenže viem a poznám ho natoľko, že to robí iba pre to, aby som nebola smutná).
Takže..k veci ja som obyčajny typicky chudobny študent..čiže max. potrebujem niečo do 30 eur.
Priateľ má 25, zaujimajú ho extremne autá jednoducho je do toho zažratý až moc. Jeho obľúbené auto je mustang alebo honda. Veľmi rád fotí, keď má čas.. a veľa krát mi aj spomínal, že by sa v tom rád nejakým spôsobom zlepšoval..aaa ináč akože vôbec nič inšie. Strašne rád papá a veľa a všetko a často😂😂Oblubuje harryho pottera natoľko,že si myslí, že tie kúzla su realne😂😂 je pracovitý, má rad svoj pokoj,pohodu, je extremne netrpezlivy (takže puzzle a podobne veci na čas asi nie) ,móda nie je jeho silna stranka..oblečie si čo prve uvidi..ak sa niekto vyzná do znamení a nejako by som mu tým mohla napovedať tak je býk...čiže extrem workoholik😀...aaaa fuha. No proste ja nemám napad žiadny originalny...Viem kresliť..tak možno to by som mohla nejako využiť. Len už som mu robila jeho potrét a obávam sa, že by som to nestihla do Vianoc kvôli času...No ak by ten nápad realne stal za to išla by som do toho.Čo poradite (prosim ponožky a trenky vynechajte 😂)

amanta5
6. nov 2020

Prečo ponožky a trenky vynechať? Dedoles alebo Fusakle majú niektoré kúsky veľmi pekné 😉 Dedoles má aj s témou Harry Potter :D
Z kreatívnych vecí ma napadlo ešte mu vyrobiť originálnu šálku/pohár. Kúp si čistý biely pohár a farby na keramiku. Keďže vieš kresliť, isto niečo vhodné vymyslíš 🙂
Alebo kúp čisto biele tričko a farby na textil.....s tým sa dá tiež parádne kúzliť 😉
Či mu tam namaľuješ obľúbené typy áut, alebo tému Harry Potter, alebo....
A kľudne ostaň aj pri obľúbených pochutinách...

simsalabim
6. nov 2020

Ja by som sa odpichla od toho Harryho Pottera - je dostat rozne oblecenie, ruksaky, prip. nejake knihy, daju sa online objednat prutiky vsetkych postav... Da sa objednat pozvanie studovat na Hogwarts.....

ell_mala
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
thoughtfulweirdo
6. nov 2020

Ja muzovi kupim kameru do auta. A termo pradlo, ale on je sportovec a vyuzije. Cize prakticke dary 😄 este mam v zalohe masaznu pistol.

hipuska
6. nov 2020

Ak rád je, a má rád pikantné....kľúčenka s extra palivim kôrenim. By si neverila aký je môj frajo, keď sme na dajakej akcií a jeho chodia prosiť o korenie

martinuska
6. nov 2020

Predplatne nejakeho casopisu o autach? Trebars aj zahranicneho. Alebo nejaky album na fotky, pripadne mu z tych fotiek urob fotoknihu, alebo vytlac na platno alebo nejaku kolaz. Podla toho co foti.

ell_mala
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janage
6. nov 2020

Predplat mu casopis o foteni alebo o autach podla financii na pol roka napr. alebo daku knihu o foteni

martinuska
6. nov 2020

Este mi napadlo ze Farma Chilihell( rodinna firma ktora pestuje a vyraba vyrobky z chilli) maju take ochutnavkove boxy.

oliviakatka
6. nov 2020

15min. jazda (ako šofér) mustangu stojí cca 30-40€... Áno, je to 15 minút, ale zážitok na celý život. Resp. si môže doplatiť viac min.

akvi
6. nov 2020

mne sa paci tento napad, len asi sa nezmestis do svojho financneho limitu.. https://manboxeo.sk/drevene-debny

oliviakatka
6. nov 2020

Alebo lacnejšia varianta, cca za 15€ si môže nafotiť mustanga 😁 fakt som to nasla na nete 😆 + je k tomu prednáška atď

slniecko187
6. nov 2020

kup mu knihu o fotografovani

autor
6. nov 2020

@amanta5 Haha vidiš..taká banálna vec, že ma to nenapadlo 😅 Také ponožky s temou harry potter a tá šálka nie sú vôbec zlý napad. Ďakujem❤🙏🏻

autor
6. nov 2020

@simsalabim Haha to naozaj?..to pozvanue Hogwarts by ho extra potešilo 😁..kde sa to dá zohnať presne?

autor
6. nov 2020

@thoughtfulweirdo Akú presne mu planuješ kupiť?😄

autor
6. nov 2020

@martinuska To vôbec nie je zlý nápad aj mňa to napadlo😄, len ako som písala..netrpezlivý strašne..čitať niečo by bolo pre neho utrpením aj keď je to o jeho obľubenej téme.

autor
6. nov 2020

@ell_mala Kiezby mam aj ja taketo čo mi povie priamo🤣🤣..len keď mi povie, že neviem tak čo si mám domyslieť

autor
6. nov 2020

@janage vďaka!

autor
6. nov 2020

@oliviakatka To si už on sam stihol zaplatiť na celý deň..teda 2🤣🤣 skvely napad,len to je taky blazon do aut že mi to vyfukol

autor
6. nov 2020

@oliviakatka Skvely napad..keby to už nestihol spraviť za mňa😄😄😄

zdenko212
6. nov 2020

A co takyto pekny obraz s modelom auta?

zdenko212
6. nov 2020

Su aj ine napr. s formulami

ukulela
6. nov 2020

Vychádza teraz nová edícia Harryho Pottera v slovenskom preklade s novými ilustráciami. Len to bude zrejme drahšie ....

ukulela
6. nov 2020

... ale dáku dobru knihu o fotografovaní do rozpočtu na vtesnas.

simsalabim
6. nov 2020

Ja som to dcere kupovala na ebay. Adresovane priamo na tebou zadane meno a adresu - teda oslovenie menom adresata, adresu mozes zadat v style Harryho Pottera (Mr XY, izba s neustlanou postelou..... ) Mas tam aj listok na vlak... Cele ti to poslu a ty mu to potom mozes zabalit. Moja ho ma zaramovane na stene.
https://www.ebay.co.uk/itm/Harry-Potter-Persona...

missviolet
6. nov 2020

Teraz vychadza krasna nova edicia harryho pottera o ktoru sa postarali grafici vsetkych HP filmov a teda je to zberatelsky kusok, su tam kvazi interaktivne prvky.

https://www.youtube.com/watch?v=9z6zxPgp24Y
haanovajana
6. nov 2020

Kúp mu model autá mustang.

jankalukasova
6. nov 2020

Nakresli ho ako si prave vycaroval mustanga 🤔😂😂😂