Čo nemohlo chýbať na oslave prvých narodenín vášho dieťatka?

vemi23
5. mar 2024

Ahojte 😇
Chcem sa opýtať čo nemohlo chýbať na oslave prvého roka vášho dieťatka? Nejaké nápady? Budeme oslavovať rok dcérky výzdobu už mám,menu navrhnuté len v mojej hlave a na papieri. Nejaké vychytávky? Nápady? Budeme len rodina ako svokrovci moji rodicia surodenci starí rodičia a krstný...
Ďakujem 🙂
Poprosím normálne komentáre

lubkovaandrejka
5. mar 2024

@vemi23 Ahoj 🙂 rozmyslam,co take ti poradit, ale prebiehalo to ako klasicka oslava. Dali sme si obed a po obede tortu, potom chlebicky. Vyzdobu tvorili hlavne balony s detskymi motivmi, girlanda s menom. Najvavsiu radost nemala z darcekov, ale z papierov :D a z balonov aj so svojou rovnako starou sesternicou. Hlavne z nafukovacej jednotky na palicke. Takze,ak budu balony a baliaci papier, uspech zaruceny :D

viestta
5. mar 2024

Nemali sme nic specialne. Po slavnostnom obede bolo fotenie s tortou, oslavenec sa v nej trosku porypal. On isiel spat, my sme si dali tortu a kavu a bolo po oslave

domkakvet
5. mar 2024

@vemi23 torta.

bolarazjedna
5. mar 2024

Dieťa si to pamätať nebude a ani nebude vedieť, že má oslavu, takže nič špeciálne nepotrebuje, (výzdoba bude tiež len pre vás). Takže urobte oslavu tak, aby ste vy rodičia mali z toho radosť. Dieťa samozrejme bude sa tešiť (pravdepodobne) z torty, zo sviecky, náš syn sa vtedy veľmi tešil na balóny. Určite mat pri sebe foťák (ale to asi je samozrejmosť), hlavne aby dieťa malo pamiatku na prvé národky. My sme oslavovali v lete, tak sme mu ešte urobili radosť tým, že po oslave keď sme vyprecadili starých rodičov na autobus, tak cestou domov sme sa zastavili na ihrisku a tam sa mohol vyšantiť.

slovakboy
5. mar 2024

@vemi23 netreba to veľmi preháňať. Oslava je hlavne pre rodinu a na fotenie aby boli spomienkové fotografie. Fotka pri torte so sviečkou fotka s mamkou s ockom s babkami s dedkami a potom aj spoločná s najobľúbenejšou hračkou so súrodencami keď už sú. A tak.

zuzi0911
5. mar 2024

Náš bude mať tiež rok teraz . Chcem veľa balónov, tortu nejakú zvieratkovu,pozvanky nejake tiez v takom "duchu" ...vsetci budu mat tie capicec🤣 mozno 😅rada by som seba a syna zladila nakoľko obaja mame v jeden deň narodeniny🥰.

Zatiaľ mám len predstavu ako takú

lucia13022023
5. mar 2024

U nás určite balony, hudba, torta, pagáče a bubliny🤣 toto si užil aj ročný, aj skolkarky a školák a aj dospelí 🤣

vemi23
autor
5. mar 2024

@lubkovaandrejka ano balony budú a dosť 😂 a aj papier cize super

vemi23
autor
5. mar 2024

@zuzi0911 to ze mas predstavu je fajn 😉 lepsie ako nic

vemi23
autor
5. mar 2024

@slovakboy samozrejme fotky budu mozno zavolam kamarata je fotograf uvidime este ako som pisala zatial je to v mojej hlavne musim sa este poradiť s manzelom