Čo svokrovcom na Vianoce?

2. dec 2022

Poraďte čo kupujete svokrovcom pod stromček vy? Ja som extremne poleno vo vyberaní darčekov vo všeobecnosti ale tu som každý rok mimo totalne. Moji svokrovci su 40nici, svokra ta by chcela byť ešte velka mlaďucha a nie žena v domácnosti takže s potrebami/spotrebičmi do domácnosti ju velmi nepoteším..svokor tem si nepotrpí velmi na darčekoch ale príde mi blbé každý rok lupovať kozmetickú sadu…

luciajass
2. dec 2022

Ja som kúpila šály, kozmetickú sadu. Čerešňová kostičky - vhodné na uvoľnenie svalstva teplom. Rohožku do kúpeľne a ešte dokúpim niečo vianočné - čaje , ponožky sviečky. Dekor..uvidim

bolarazjedna
2. dec 2022

U nás odkedy sme manželia, darčeky pre svokrovcov rieši môj manžel. Ja zas aj za neho pre mojich rodičov.
Skúsim dať typy: vstupenky na masáž, do wellness, do divadla, na koncert. Kľudne aj kozmetiku, ak vieš, akú majú radi. Teplé ponožky, papuče, sveter, šál, alebo iné oblečenie... Fotokalendar s fotkami v učencov, ak už máte deti. Nepíšeš, aké majú záľuby, čo robia okrem práce.. Možno by ich potešila kniha, CDcko, kávovar, pekná sada šálok, hodinky, spoločenská hra.

jabuducanevesta
2. dec 2022

masáž spoločnú alebo niečo zážitkové keď mladucha 🙂

zmrzlinka2021
2. dec 2022

pozri, ked manzelovi rodicia su v podstate vo veku ludi, kedy niektori maju prve deticky, tak su asi velmi aktivni - tak im kupte nejaky vikendovy pobyt v tatrach, nech si vyjdu do hor, turistikuju, k tomu welness

urcite by som 40 rocnym ludom nekupovala teple ponozky a klucenky s fotkami a podobne hovadiny

belllinka
2. dec 2022

A co su 40-nici uz dochodci, ci co? Urcite nekupuj vyhrevnu deku, mazanie na klby a vitaminy 🤦‍♀️ Salok uz ma 40 rocna zena nad hlavu a fotokniha je tiez blbost, ked ma fotky v mobile.

evica17
2. dec 2022

Naši idú na Silvestra so sestrou do Budapešti, ako darcek od nás sestier.

nnnuuunnn
2. dec 2022

Knihy, bestsellery, alebo poukazka.

martul
2. dec 2022

Ale veď ona je ešte mlaďucha! A nie že by chcela byť

mamickalisticka
2. dec 2022

Fotku na plátne našich detí a potom svokre macrame odo mňa a svokrovi tričko ACDC 😬 to má rád

oli18
2. dec 2022

Ty musis byt este pubertiacka, ak sa takto vyjadrujes o 40 rocnej svokre.

vikusska
2. dec 2022

Moj navrch je mz kolagen na vlasy nechty pleť alebo na klby a imunitu..teraz maju aj v krasnom vianočnom balení https://mzkolagen.sk/

nurielka
2. dec 2022

Veď počkaj na svoju 40-tku, bola by som zvedavá či sa vtedy ešte nenazves mladuchou.😂😂😂 A ku téme- poukážky na masáže a veľa.

sarah96
2. dec 2022

My dávame rodičom len kalendáre s fotkami drobca a ponožky . Každý rok sme kupovali drahé dary a nikdy si to svokrovci nevážili 🙂

slavomira236
2. dec 2022

@bolarazjedna mám 44 a tiez sa cítim mladucha..no keby si toto o mne napísala nepotešilo by ma to teda..

mamickalisticka
2. dec 2022

@oli18 ja si neviem predstaviť svokru 40ku, možno tak štyridsiatnička akože 49rokov 😂 nejak nechápem..

mamickalisticka
2. dec 2022

@slavomira236 moja mama mala teraz 50ku, vyzerá super , je aktívna a ona tiež povedala že keby jej niekto povie že je stará,tak ho zabije 😂

maria711
2. dec 2022

My mame dohodu, ze dospelaci sa na Vianoce predsa uz neriesia, je to pre deti, tak sa kupuje len detom a ked tak, nejaka malickost ako napr matching hrnceky. Ide o to, ze sa vsetci spolu stretneme a mame pozehnany cas

autor
2. dec 2022

No tým nazvaním mlaďucha som nechcela určite nijako uraziť ludí v tomto veku že sú starý alebo podobne, to určite nie! V jej prípade to hovorím preto že jej správanie a celkový výstup by som neprirovnala ani k 20 ročným a to tiež nemierim ako urážku. Jednoducho neviem čo pre ňu a vlastne ani o čo sa zaujíma pretože ju baví všetko mesiac…skušala robiť nechty, vlasy, makeupu sa venovala potom niečo vyrábala chcela predávať svoje vyrobky a tamto by som mohla pokračovať do nekonečna…

martul
2. dec 2022

Zisti, kde chodí do kaderníctva a kúp jej tam poukážku

lenkinpark
2. dec 2022

Si ma pobavila .... mám 48 rokov minulý rok som odbehla 3000 km a ver mi, cítim sa veru ako mladucha 🙂

emka530
2. dec 2022

No ja neviem, mám 40 a práve mi skončila MD, vrátila som sa do práce, ucim sa taliančinu, cvičím, športujem, veľa cestujeme, frčím na Spotify, podcastoch... Mňa by urazila mienka mojej nevesty kebyže sa takto o mne vyjadruje 🙄 a určite by som bola sklamaná z darčekov aké sa kupujú dedkovcom, to radšej žiadne... (A to mám aj 19 ročnú dcéru) nič v zlom, ale keď budeš mať ty 40 iba začneš žiť 🙂 kúp im to čo sa páči aj tebe.. ja mám teda veľmi podobný vkus ako moje dcéry...

anjelok
2. dec 2022

40tnici svokrovci 😲....ja mam 43 a 5r dieta doma 😀

andreakotesova
2. dec 2022

@anjelok tiež som na tom podobne 😅 43 rokov a deti 10 a 12 rokov...

bolarazjedna
2. dec 2022

@slavomira236 ja neviem, podla mňa sú to darčeky, ktoré môžu potešiť každého, aj ja som dostala šál vlani, a to mám 32. A pred pár rokmi som dostala aj veľmi pohodlné papuče. Myslím si, že ponožky tiež nekupuju ľudia iba 60nikom, inak by Dedoles a pod firmy by mohli skrachovať.

Moje rady nie sú pre každého, ale zase podla mňa veľa veci co som napísala, môžu byť vhodným darčekom bezohladu na vek. Čo sa ti konkrétne nepáčilo, čo by ťa nepotešilo?

danulicek
2. dec 2022

@anjelok
@andreakotesova moja mama ma 54, svokrou sa stala v 44. Babkou v 45 😃 Nádejnou svokrou, keď mala 37 (vtedy som sa spoznala so svojim muzom, mala som 18) 😅 teraz mam 36 a neviem si predstaviť, ze by som mala dieťa, ktoré by mi o rok doviedlo priatela/priatelku 😂

jaskolka
3. dec 2022

Pobavilo ma to, ja mam 40 a teda ako starena sa necítim (možno nie úplne mladucha)
Mňa by potešil napríklad zážitkový darček, alebo poukaz na masáž, či vstup do welness, pripadne ak mate väčší rozpočet, tak trebárs víkendovy pobyt v peknom prostredí, sauna, vírivka, a podobne.

jaskolka
3. dec 2022

@danulicek je to zvláštna predstava, nie? Ale tiež napríklad poznám tu v susedstve také rodinu, rodičia sa brali v 17 a 18(tehotna nevesta), no a akosi to ich najstaršie dieťa zdedilo ich osud, presne v 17 otehotnela tiež. Takže sa stali babkou a dedkom v 35 a 36 rokoch 🙂🙂.
Paradoxom je, že im samým sa narodilo ešte 4 dieťa, takže medzi najmladším synom a vnučkou majú rozdiel len 1,5 roka.
Aj také veci sa stávajú..

majulino
3. dec 2022

@mamickalisticka normálne. Ja som sa mojej sme narodila, keď mala 18r a 5m. Ako 22 ročná som sa vydávala. Moja mama mala 40 a môj manžel 32 🤣🤣🤣
Môj otec 43

majulino
3. dec 2022

@jaskolka aj u nás tak. Ja mám brata, ktorý mal 13 rokov v októbri. Môj syn mal 11 v auguste. Len ja som rodila ako 22 ročná

anjelok
3. dec 2022

@majulino odpadnem 😀