Dali by ste niečo pod stromček svokre, ktorá dáva do obálky 20 eur?

21. dec 2021

Dali by ste niečo pod stromček svojej svokre, keď vám dá do obalky 20 eur? Muž jej kupuje vždy drahé darčeky, tentoraz to bude mobil a svokrovi tiež kupuje darček. Ďakujem

sasa1310
21. dec 2021

nerozumiem otázke. Či čo čakáš od svokry niečo viac ako 20 eur? Však ako manželia dávate hádam spolu, nie

deti95060810
21. dec 2021

áno...nerobí nám to problém. nám nedáva vôbec nič... predplatili sme jej časopis ktorý si kupuje a svokrovi tak isto jeho obľúbený časopis...

zuzanaokasova
21. dec 2021

Každý dá podľa svojich možností...Vianoce nie sú o darcekoch, ale o rodine. Mňa by potešilo aj 20€, mrzelo by mňa, keby nič. Ale ja mam veľmi dobrých svokrovcov...predpokladám, že keby ste na mobil nemali peniaze, kúpite podľa možnosti niečo iné...
Ja to beriem tak, že rodičia sa o mňa s láskou starali, nič mi nechýbalo...keď mám, dám...

autor
21. dec 2021

@sasa1310 nie nečakám viac, len ci aj ja jej mam dat nejaký darček alebo jej vrátiť tých 20 eur

zuzanaokasova
21. dec 2021

Jasné, že darček... nevracaj 20€ 😉

gurags
21. dec 2021

Nejakú maličkosť by som kúpila v rámci možností Vášho rozpočtu. Bolo by mi blbé dostať darček a nič nedať.

cimage
21. dec 2021

Davate jej s muzom telefon, to je spolocny dar od oboch. Aspon u nas davame tak, nie kazdy za seba. Hlavne jej nevracaj 20€, to by bolo fakt blbe.

jasminet
21. dec 2021

Kúpim ja, dávame spolu, kúpi on, dávame spolu. Tvoj muž kúpil mobil, to snad za oboch, nie?

klara7227
21. dec 2021

Už keď sa rozhodnem niekoho obdarovať na Vianoce, tak riešim len dve veci: Aký mám rozpočet na ten darček a aby som mu tým darčekom urobila radosť Ak by som mala nad kúpou darčeku lamentovať, či si ho zaslúži, radšej mu nekúpiť nič. Ak nemáte dobré vzťahy, tak niečo neosobné, zo slušnosti.
Ale v živote by som jej nevrátila naspäť 20€, veď to čo si budete robiť naschvál na Vianoce?

autor
21. dec 2021

@jasminet neviem, on to možno tak myslí za oboch. Doteraz každé Vianoce som jej tiež kupovala v hodnote cca 25 eur a dávala jej darček aby som jej tých 20 eur vždy vrátila. Nechcem byť nikomu nič dlžná, lebo čo ak sa niekedy s mužom rozideme, volám ho muž no zobrati nie sme. Máme spolu 2 deti a zatiaľ sa nevzchopil. Svokru mam rada iba čiastočne, neberiem ju ako moju mamu. Uz ma veľa razy sklamala a ani sa necítim súčasťou ich rodiny.

mila23
21. dec 2021

No hlavne sa dohodnite s mužom či tie darčeky dávate spolu alebo každý za seba. To aj deťom dávate darčeky každý zvlášť? Ja by som im dávala spolu… veď ste rodina či nie?

daasena
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
staronova
24. dec 2021

Naco sa prepinas. Rob ako citis. Nedaj nic, ved muz da dost. Naco sa trapit somarinami? Ona to citi na 2-cku, ty na nulu. Zivot prinasa ovela vacsie problemy.

h2
24. dec 2021

My s mužom dávame všetky darčeky spolu. Či ich kúpi jeden z nás, alebo druhý, sú to darčeky od nás. Ak on kúpil telefón, bude to darček aj od Teba. Spomínala si aj svokra. On Ti niečo tiež dáva? Ak nie, tak tých 20 € je od nich oboch. Za to im Tvoj muž kúpi darčeky od vás oboch, tak isto, ako Ty kúpiš zase pre Tvojich a tie budú tiež spoločné.

autor
24. dec 2021

@staronova dik za podporu

autor
24. dec 2021

@h2 malo by to tak byt, máš pravdu

kofa77
24. dec 2021

Nie, nedala. Ja som nedostala nikdy nic od svokry, kupila som krem na ruky.

didi2102
24. dec 2021

My od svokrovcov a mojich rodičov nič nechceme a nedostavame,síce moji ešte robia a aj svokra ale nech si radšej šetria a doprajú,plus vždy kúpia niečo deťom,my sa snažíme kúpiť vždy niečo ako keby väčšie spoločne,ale ako kedy , tento rok,svokrovci-kavovar s kapsulami a moji tyčový vysávač

laska86
25. dec 2021

Podstatne je ze nezabuuuuda...aj keby bol v obalke jeden.cent...vianoce nie su o darcekoch...

zuzudrnda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz