Darček k narodeninám - značka svokra

shewinka
18. júl 2022

Prosim Vás čo kupit priatelovej mame k narodeninam. Ma 64. Sme spolu pol roka.
Prosim nepytajte sa ma, co ma rada, lebo netusim. Bola som s nou 2x.
Nechcem ju odbavit nejakym dezertom, ale zas nechcem ani dary za tisice ….. chcem sa zapacit ale nie vnutit

natalala
18. júl 2022

@shewinka podla mna nic, darcek by mal zabezpecit jej syn. Pripadne sa ho opytaj, ci mu mozes prispiet na darcek alebo jej prines nejake kvety a hotovo.

janage
18. júl 2022

@shewinka a priateľa si sa pýtala, čo by ju potešilo? On ju pozná dobre.

laila22
18. júl 2022

@natalala podľa mňa stačia kvety, bonboniéru, alebo kniha..prípadne sada čajov..

ukulela
18. júl 2022

@shewinka kyticu. peknu kyticu a dobru kavu ... nie je to okruhle a ste spolu len pol roka, nemyslim, ze treba davat honosne dary ... pripadne nejaku zaujimavu knihu?

petamich
18. júl 2022

podla mna pekna kytica kvetov alebo take tie ovocne kytice - nepoznas ju, radsej toto ako nejaka hlupost a kto by sa uz nepotesil kvetom

queen_mary
18. júl 2022

@petamich presne mi napadla chutna kytica ovocna🙂 je to originalnejsie ako kvety a bonboniera ale nie je to nic prehypovane

hermiona12
18. júl 2022

Tiež si myslím že pekný kvet bude akurát. Orchidea napríklad alebo niečo podobné určite poteší, a k tomu čokoládu a stačí.

queen_mary
18. júl 2022

Alebo mozno v kochlikoch nejake bylinky (mata, medovka, bazalka, salvia, tymian, rozmarin,...),pokial nema doma zahradku

bajka16
18. júl 2022

Netusis čo má rada, s priateľom si pol roka. Takže určite by som nekúpila nič osobné. Upiekla/doniesla by som tortu, kyticu. Vybavené.

basska_b
18. júl 2022

Alebo aj syrovu tortu, to je uz drahsi spas, ale ak nema rada sladke.... bonbonierka a kavicka tiez potesi, treba ale fakt zistit u priatela, co lubi

petamich
18. júl 2022

@queen_mary ja to mam velmi rada 🙂 jahody v cokolade su vzdy take dobre a tvarim sa, ze ved to je ovocie 😂

shewinka
autor
18. júl 2022

samozrejme ze som sa pytala priatela ze co ma mama rada jeho odpoved je “neviem, nic jej nekupuj sak ona ma vsetko” ale
pride mi to blbe prist tam len tak….

viestta
18. júl 2022

@shewinka však ešte nie je svokra. Kúp peknú kyticu

lylyjana
18. júl 2022

@shewinka mozes kulit nejaku irchideu v crepniku, ale spytaj sa predtym priatela, mozno povie, ze neznasa tento kvet 🤷‍♀️

shewinka
autor
18. júl 2022

inšpiracia s ovocnou kyticou sa mi páči 🙂 a k tomu este maličkost, je to predsa svokra čakateľka 😂

queen_mary
18. júl 2022

Mozno nejake domace sirupy by som pohladala, alebo aj susene bylinky na caj domace (lipovy kvet napr), domaci med, medovina. Krizovky, ak ma rada 😀.

andrejka1974
18. júl 2022

@shewinka daj kvety a bonboniéru alebo tortu s cislami

oli18
18. júl 2022

@shewinka nejakú istotu máš po pol roku, že budúca svokra 😉 Ja by som po takom krátkom vzťahu poslala pani SMS s blahoželaním. Hlavne, ak si ju 2x videla. V deň jej narodenín by som k nim ani nešla, pokiaľ by som nebola na oslavu pozvaná (ak nejaká bude). Ak by som pozvanie dostala, tak by som kúpila peknú veľkú kyticu a nič viac.

shewinka
autor
18. júl 2022

@oli18 ja som dostala oficialne pozvanie a bude “oslava”, resp večera s celou rodinou. A to ze som ju videla 2x je “moja vina” lebo sa vzdy vyhovorim, ked k nej mam ist, ale z tohto sa nemozem a ani nechcem. A Ano som si ista ze je to buduca svokra 🙂

ninusa221
18. júl 2022

Kup daku peknu kytičku v lidli alebo v tescu. Zbehni do pepca tam mi vzdy nieco padne do oka pekna krabička na šperky alebo pekny box na čo len chce. A šupni kavu a dezert. Ja som davala svokrovi ( mozno budúcemu ) na 50 darkovy kôš taky menši. Ale to boli okrúhle

zorana999
18. júl 2022

@ninusa221 kytica z lidla. Och dobrotivy bože. Autorka obetuj par eur a ak kúpiš kyticu, tak určite nie z tesca alebo lidla....

ninusa221
18. júl 2022

@zorana999 a prečo nie? Maju tam pekné kytice vieš spravit aj dve kytice dokopy zaviazať mašľou a dat do celofanu. Navyše su spolu polroka netreba jej davat robit kyticu za 30€ 😉 vsak aj tak to skape..

shewinka
autor
18. júl 2022

Akoze do kyticky z Lidla by som nešla ani kebyze sme spolu len tyzden 🙂
Ale proti gustu ziaden disputat 🙂
U mna peniaze nie su problem, len to zas nechcem prehanat. Nevnucovat sa, ale ani neurazit 🙂

oli18
19. júl 2022

@shewinka aj tak by som ziaden vecny darcek nedavala. Je to tazke, trafit sa niekomu do vkusu. Ku kytici by som pridala dobry dezert. To je vsetko.

elenka.k
19. júl 2022

@shewinka prečo nie z Lidlu? , ja som minule kúpila 4 kytice tulipánov, doma som ich rozbalila a spojila všetky do jednej , celofánu, krásna mašľa a bola to krásna bomba 😉

anitta98
19. júl 2022

kytica je podľa mňa taká vec ktorou nepokazíš nič, možno ešte keby si nejaký koláč upiekla a bude to v pohodičke 🙂

shewinka
autor
2. aug 2022

Každej z Vas ďakujem za tip. Nakoniec to bola jahodova kytica a kniha a myslim ze som zabodovala 🙂