Darček pre muža na Vianoce

beatrice1111
23. nov 2021

Ahojte potrebujem poradit s darčekom na Vianoce. Mám nejaké napady ale ak vas niečo iné ako mna napadne sem s tým. Mna napadla taka klasika ponozky, trenky, oblečenie, nejaká možno kniha, voňavka..

nighttide
23. nov 2021

@beatrice1111 možno nejaké smart hodinky, poukážka do barbera, vytlačiť nejaké spoločne fotky a dať do rámu alebo ak je domáci kutil tak nejake náradie

lija22
23. nov 2021

kupim balicek roznych chilli. muz sa vyziva v takychto sialenostiach

vivuska666
23. nov 2021

Môj si vybral sám. Keďže rad vari, kúpil si kvalitný nôž 🙂

babatkoo
23. nov 2021

@beatrice1111 Skus pouzit ako tip jeho hobby. Bicykluje rad? Ak ano mozno by sa hodil batoh s chranicom chrbtice. Ten som kupovala ja teraz manzelovi. Otcovi kupujem elektrostimulator Beurer lebo ho stale niekde nieco boli 🙂 atd

miadi
23. nov 2021

Ty by si chcela dostat na vianoce ponozky? Mm mà cez 50 parou nastastie ziadne odomna. Taka klasika ako pre stareho deda bez urazky. Ja si s mm nerobim tazku hlavu jemu sa paci len to co si vyberie on. Tak dostane darcekovu kartu ktora plati v lokalnych restikach. Takze sa potesi a vyberie si co chce. Od brata dostava kazdy rok hodinky. Uz to nema kde skladovat. Skus porozmyslat co mà rad. Myslienka sa ceni. A ty ho poznas tak vies ak ho teda ozaj potesia spodare pod stromcekom 🤣

marcellka32
23. nov 2021

@lija22 kde ideš objednať? Aj môj je maniak na čili

jaja20
23. nov 2021

Je tu veľa diskusií na túto tému, skús pokukať,napr. aj pred pár dňami som do jednej prispela s mojím tipom. Môj drahý dostane tieto Vianoce predplatné obľúbeného časopisu.

kitycat
23. nov 2021

A to je tazke opytat sa co by chcel od Jeziska? Nech ti da na vyber a vyberies nieco aby mal prekvapko, ze nevie co z toho to bude?

marca12
23. nov 2021

@miadi zartujes? Vianoce bez ponoziek? Ponozky musia byt. My si kupujeme trendy ponozky s roznymi motivmi napr.dedoles,fusakle a podobne.

bucko555
23. nov 2021

My sme sa po minulom roku dohodli že každý si kúpi čo chce a dáme si to pod stromček keďže minulý rok som dostala blbosť a riadne to ofrflala tak sme uzavreli dohodu ale samozrejme dajaka drobnosť ako prekvapilo byť musi

moniquer
23. nov 2021

Župán, rifle, parfum, knihu... a potom mňa si odbalí! 😎😀

beatrice1111
autor
23. nov 2021

@marca12 presne tak ponožiek nie je nikdy dosť 😃😃

jana_eyre_2
23. nov 2021

Ja som mužovi kúpila sonicku zubnú kefku, veľký box na náradie a funkčné tričko s dlhým rukávom.. nie je to nič originálne, ale nič iné ma nenapadlo..

lija22
24. nov 2021

@marcellka32 ahoj. minuly rok som objednavala tu: https://chillis.sk/kategoria-produktu/chillis/ chalan sam pestuje aj vyraba, reku podporim slovaciska. Brala som rozne tie skumavky, muz si krochkal ked si vyberal ktore si prisype do polievky/ masa ;)

otvorena
3. dec 2021

@beatrice1111 ak je kutil tak niečo vtipné ako tričko alebo meter . Dá sa tam aj napísať podľa seba . Môj povedal že chce takú figúrky do auta čo hýbe hlavou 😄no somarina