Darčeky pre 9-ročného chlapca na Vianoce

najzienka
19. nov 2022

Dobrý deň ,prosím poraďte nejaké nápady čo na Vianoce pod stromček pre 9 ročného chlapca,dakujem

seahorse27
19. nov 2022

Tak asi sa treba riadit podla jeho zaujmov - chalani v tom veku maju radi lego, pocitacove hry, oblecko s logami oblubenych hier alebo filmovych postav ( Marvel napr.). Ini su zasa blazni do futbalu - tak dres, obliecky alebo hrncek s motivom oblubeneho klubu…

kikushaa
19. nov 2022

@najzienka to je rozne, podla jeho zaujmov

janka1011
19. nov 2022

@najzienka na to nie je univerzálna odpoveď - ide o to, čo ho baví. Či športuje atď. U nás v tomto veku išlo lego. Možností je veľa.

tosomja
19. nov 2022

To je také, ako keď ja sa opýtam, čo mojej pod stromček. Nevieš čo má, čo ju baví, aká je. 🤔
My sme 9r kupovali obliečky Roblox, takú lampu tiež z tej série a plyšáka tiež. Minulý rok dostal gitaru a všetko k tomu. Tento rok chce prilbu na hokejbal.

marca12
19. nov 2022

@najzienka moj 9 rocny synovec fici na minecrafte a pokemonoch,takze asi nieco pokemonove vyberiem a to uz teraz viem,ze sa zblazni od stastia.

jaja20
19. nov 2022

@najzienka Mám ťa pridať do skupiny Vianočné darčeky? Je tam veľa inšpirácií aj na meniny, narodeniny, výročia...

kristiii
19. nov 2022

@najzienka čo ho baví? Ide o tvojho syna, synovca či syna nejakej kamošky? Podľa vzťahu v tom veku napríklad: kolobežku/bicykel, obliečky s obľúbeným motívom (Minecraft a pod), nápodobne nejakú mikinu či tričko, spoločenskú hru, hru na PS prípadne nejaké dobíjacie karty, podložku pod myš, peňaženku, autodráhu, lego, lístky na lezeckú stenu/motokáry/do Jump arény (podľa toho čo máte v okolí)...

najzienka
autor
19. nov 2022

@jaja20 môžte

iwesska
19. nov 2022

@jaja20 Aj ja poprosim pridat.

jaja20
19. nov 2022

@najzienka
@iwesska Nech sa páči 🙂