Jakub, Lukáš, Matúš, Samko verzus Adam

usmejsa
16. dec 2014

Baby,poradite ktore z tychto chlapcenskych mien je najkrajsie? Viem ze su podla daktorych dost otrepane, ale mne sa pacia, vynimocne mena mi nepasuju k priezvisku... Mimochodom vo svojom okoli poznam z kazdeho meno len 1osobu,co sa mi zda ze nieje otrepane

sisaa
17. dec 2014

@usmejsa za mna Adamko.... jedneho mame doma 😀 ked som vyberala mena, tak sa mi zdalo, ze je to take netypicke, ale teraz mam pocit, ze ich je vela. Aj tak sa nam paci, lebo mi vieme vselijako povedat... Adam, Adamko, Adinko, Adik, Adi, Adino, Adamian (to niekedy manzel 🙂 ) a este ich mame

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evuliceeek
17. dec 2014

jednoznačne Adam

silvikam
17. dec 2014

Adamko!

guinevre
17. dec 2014

Adam, Samuel, David a Benjamin sa mi najviac pacia. A este Branislav aj Luca, sice je Talianske. Neviem ake su najfrekventnejsie mena u chlapcov na SK, ale mna by vobec netankovalo ako sa volaju ostatne deti, hlavne ze sa meno paci rodicom 🙂

nikus5
17. dec 2014

Každá máme iný vkus /+ treba doladiť aj k priezvisku/, ale pre mňa je najkrajšie chlapčenské meno Adam - máme jedného doma 🙂 a potom ešte Michal - ak budem mať ešte chlapčeka, určite bude Michal..a z tých, ktoré si mala Ty , sa mi páči aj Jakub a Samuel 🙂