Jedálniček na oslavu prvých narodenín

03anett09
14. aug 2012

ahojte baby chcela by som poradiť aký jedálníček mám spraviť na oslavu mojej dcérky vicinky bude mať 1 rok a vobec neviem co mám nachysať prosím pár rád 🙂

meluela
2. dec 2015

@cheveux aj dost negustiozne ten obrazok 😲

dasa71
3. dec 2015
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

zaujimave napady 🙂

uhlikova09
9. okt 2016

@zuzana581 na tučniakoch tie olivy (krídla) sú prepichnuté?či ako držia?

scarllette
11. okt 2016

@vevarik odkial si zohnala tu vyzddobu? Dakujem za radu 😉

mijo53
11. okt 2016

1-ročný nebude mať ešte svojich kamarátov, ktorí by obdivovali lienky a dospelí sa potrebujú najesť - chlebíky sú výborné so zemiakovou pomázankou, polievka, dobré druhé jedlo, podľa toho či prídu na obec, ale už nájedení, tak potom skôr obložené misy

delmondo
11. okt 2016

My sme mali napríklad toto: na sparatkach napuchnuté rôzne kombinacie z mozzarelly, paradajok, olív, melónu a hrozna. Ďalej som piekla pizzove slimáky, zeleninový šalát, cestovinvy šalát (cestoviny, paradajka, paprika, šunka, syr, kyslá smotana, bazalka), grilovanie maso keďže bolo leto. Alebo vklude si môžeš kúpiť nugetky a vypraziť ich, k tomu nejaký dip. Robievam tiež červenú salsa omáčku (pretlak, chilly omáčka, olej, cesnak, bazalka) k tortilla chipsom. Super su také mrazené bagety s bylinkovým maslom, dostať ich napríklad v kauflande. Tiež môžeš prichystať nejakú ovocnú misu