Kytica alebo kvet v kvetináči na 60. narodeniny

4. aug 2023

Čauko, som pozvaná na oslavu svokrinej 60ky v hoteli. Hodí sa namiesto kytice darovať kvet v kvetináči?

simonatom
4. aug 2023

Ja som dávala orchideu, aj mojej mamine a aj "budúcej" svokre na 60tku. Moja mamina dostala v kvalitnom keramickom kvetináči a svokra vo veľkej sklenenej váze. Či sa to hodí, neviem, ale príde mi, že veľa kytíc vždy dostávajú oslavenci a takto im to vydrží na dlhšiu dobu a dokonca mamina má tú orchideu už viac ako 5 rokov a krásna, svokra mala tento rok 60.

viestta
4. aug 2023

Ak je milovnicka a pestovatelka kvetov, tak kvet v kvetinaci. Ale ak je z tych, ze jej umrie aj kaktus, tak radsek kyticu

martul
4. aug 2023

Ja by som radšej živú kyticu aj keď ju potom treba vyhodiť. Popravde ja už keď vidím orchideu tak mám husiu kožu, že zase? ešte stále?! To bol taký hit pár rokov dozadu, ľudia mali plné okná orchideí,ja by som kvetináč nechcela.

demografka
4. aug 2023

cerstve kvety vzdy potesia, aj ked zvadnu, mna vzdy napadne co potom ludia robia s tymi vsetkymi kvetinacmi, kam ich daju, ci sa im vobec pacia a pod... ja si rada bytovy kvet vyberam sama a par ich staci

kp7333
4. aug 2023

Za mna radsej v kvetinaci, nemusi byt len orchidea, moze byt aj nieco ine - napr. hortenzia. Na hromadnych oslavach je kytic neurekom, potom je problem, kam to vsetko dat.

masinka
4. aug 2023

Svokre som davala na 50 palmu, doteraz ju ma v obyvacke 😀 teraz bude oslavovat 70, tiez dostane nieco trvanlive.

tosomja
4. aug 2023

Ja som dostala adenium (púštna ruža) a potešila som sa viac ako z kytice. Už ju mám 6 rokov. Aj orchidei mám, ale ako bolo vyššie spomenuté, už je jej toľko, že stačí.

reanda
4. aug 2023

do hotela by som kvetinac nenosila.. radsej len kyticku.. ak ma svokra rada izbove kvety a vies, ze by sa potesila niecomu takemu 'trvanlivemu' na pamiatku, tak by som jej to ako darcek dala mimo oslavy

a_alexandra_a
4. aug 2023

Ja by som dala kyticu. Výber interiérového kvetu by som nechala na majiteľovi, nepchala by som mu niečo, čo sa mne páči, pričom neviem, či aj jemu. Mne osobne sa nepáči ani jedna z vyššie spomenutých kvetín, nepotešili by ma.
Orchideu už prosím nie, to je taký kvet, že neviem čo kúpiť, tak rýchlo pred oslavou zbehnem do Kauflandu a kúpim orchideu za 3€.

autor
4. aug 2023

Ďakujem za názory, nikde som nepísala o orchidei 🙂

midka
4. aug 2023

ahoj, tiez som nedavno davala kvet na 60,,,povodne som planovala dlhu, z nejakych kosatcov,, alebo nieco take vyraznejsie,, ale potom som sa rozhodla tiez pre v kvetinaci,, ale tiez som nechcela orchideu,, tych ma uz neviem kolko, ta moja by v tej spleti zanikla,, tak som sa rozhodla pre taku stromcekovu rastlinu,, vacsiu,, a som spokojna,,, 🙂 a zda sa, ze aj oslavenkyna,,, 🙂

patka06
4. aug 2023

Na oslavu by som dala živú kyticu

mamusa123456789
4. aug 2023

Ja by som dala rezané kvety, keď idete na oslavu do hotela, v kvetináči jej môžeš dat o rok, keď pôjdete gratulovať domov

petamich
4. aug 2023

ja osobne by som dala rezane kvety, nejako pocitovo sa mi to viac hodi k takemuto jubileu

ekaterinak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz