Narodeninový darček pre priateľa

d_mii
12. aug 2021

Ahojte🙂
Priateľ bude mať o chvíľu narodeniny, je to veľký turista a rada by som mu vymyslela niečo, z čoho bude mať radosť a čo ho poteší. Vedeli by ste mi poradiť nejaký darček, príp. vysokohorský pobyt, ktorý zaručene poteší?
Za každú radu Vám veľmi pekne ďakujem 🙂

annamaria_65
12. aug 2021

@d_mii záleží či mu chces dať niečo veľké alebo menšie.. ak niečo menšie tak kompas, vreckový nožík, termosku .. nájdeš určite aj nejaké personalizované takéto vecičky .. a ak by to malo byť niečo väčšie tak spoločný pobyt v Tatrách a veľa veľa turistických prechádzok naplánovať

hadecka39
12. aug 2021

Ja som tak kupovala môjmu nožíky. Jeden taký malý, ako rybička, ale má tam viacej tých nástrojov a chcel už dlhšie nejaký nôž na hríby, tak aj ten som. Ešte takú mikinu funkčnú. Nie je hrubá ani tažká, ale vie super zahriať.

annamalaga
12. aug 2021

Skôr ma napadlo má smart hodinky? Garmin sú take dobre hlavne na turistiku, či by nebol aj s tým spokojný.

tyrkysova_kobyla
12. aug 2021

@d_mii vystup na Gerlach?

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
d_mii
autor
12. aug 2021

Hodinky Garmin má, premýšľam možno nad Lomnickým štítom, k tomu torta, čo ešte myslite baby?

sasha10
12. aug 2021

@d_mii čo tak výlet na Lomnicak + noc? 😉 Je tam že vraj krásne len zase podľa finančných možností 🙂

evafest
9. nov 2021

@d_mii drevené klakatko na modlenie