Oslava 40tky

ferula
3. okt 2022

Ahojte maminky. Idem si k Vám po radu. Prosím poraďte, čo by som mala kúpiť sestre k jej 40tke. Nič mi nenapadá a sestra nechce povedať, čo také by jej urobilo radosť. Vopred Vám všetkým ďakujem 🙂

nyusika
3. okt 2022

@ferula
aky mas budget ?

melanta
3. okt 2022

My sme si s najlepšou kamoškou, ktorá mi je ako sestra kúpili na naše 40 wellness víkend - dámsku jazdu.

ferula
autor
3. okt 2022

@nyusika je to sestra, tak neriesim eura 🙂

ferula
autor
3. okt 2022

@melanta super napad, hned popozeram ci nieco najdem 🙂

nyusika
3. okt 2022

@ferula tak nove auto 😀 😀

ale vazne, mna by potesil wellness pobyt, prispevok na drahu kabelku...

domca1408
3. okt 2022

závisí od toho čo má rada....ja som kamoške na 40-tku kupovala také to veľké závesné hojdacie kreslo...veľmi po ňom túžila ale bolo jej ľúto dať za to vyše 300 eur...

ferula
autor
3. okt 2022

@nyusika 🤣🤣🤣 stastie, ze si auto kupili sami 🤣..no ten wellnes je super napad..mne to ani nenapadlo 😊

ferula
autor
3. okt 2022

@domca1408 ..super darcek. No sestra ma dvojicky + chlapca neviem ako by to s tym kreslom dopadlo 🤣

nyusika
3. okt 2022

@ferula inak, ja som na 40 dostala vybavu pre psa z utulku...aj pes prisiel ako darcek samej sebe k 40 🙂

domca1408
3. okt 2022

@ferula aha, tak pokiaľ má segra 3 deti tak ten welness víkend bude ideál...samozrejme bez nich , nech si oddýchne 😀

pribinak
3. okt 2022

Sperk? Kávovar? Pobyt v Tatrach?

katulienkax
3. okt 2022

@ferula nabytok nie, pokial nema velky dom ze by sa jej hodilo niekde, napriklad kebyze mne do bytu kupi niekto nevyziadany kus nabytku asi ho poslem spat aj s tym nabytkom

compra
3. okt 2022

@ferula Ja som dostala na 40 od sestry vianocny porcelan Villeroy Boch. Za mna super. Vzdy ked to na Vianoce vytahujem, spomeniem si na to.

martinka13
3. okt 2022

Ja som kúpila svagrinke kabelku

zobaka
3. okt 2022

urcite pobyt, alebo poukaz na kozmetiku, do parfumerie

ferula
autor
3. okt 2022

@domca1408 prave to, ze asi to bude najidealnejsi darčekten wellnes 😊

ferula
autor
3. okt 2022

@pribinak aj nad kavovarom uvazujem 🙂 a viete mi odporucit hotel, kde by ten pobyt mohol byt?

ferula
autor
3. okt 2022

@katulienkax nad nabytkom ani neuvazujem :D kazdy ma iny styl 🙂

ferula
autor
3. okt 2022

@zobaka dakujem za tip 🙂

ferula
autor
3. okt 2022

@martinka13 dakujem za tip 🙂

pribinak
3. okt 2022

@ferula pozri apartmánový hotel Hrebienok rezort v starom smokovci

mikadooo
3. okt 2022

@ferula a si si istá, že túži po darčeku? Ja som všetkým nakázala, že nič nechcem. Aj tak som dostala peknú kyticu, ale s tým som bola ok. Tá odkvitla a už je tatam. Od jednej príbuznej, ktorá moje prianie nerešpektovala, som dostala síce dar, ktorý mi bol aj tak na prd, lebo ak by som také niečo potrebovala, tak si to jednoducho kúpim a nečakám na oslavu svojej 40tky. Takže som ho už aj posunula ďalej🤷. Možno moje želanie nedostať nič vychádza z toho, že tiež mám 3 deti a bývame v byte a každá vec navyše tu proste zavadzia... To len tak na zamyslenie. Ak si si istá, že sestra dar očakáva, tak jasné, to je iná téma.

zobaka
3. okt 2022

@ferula ak rada pijde kavu ani ten kavovar nie je zly napad, mna by taky darcek urcite potesil 🙂

co sa tyka pobytu videla som niekde na zlavomate pobyt v korunach stromov, malo to svoje čaro

ana82
3. okt 2022

ja som som to vyriešila predĺženým víkendom v Zakopanom cez advent, na ktorý ideme aj my 🙂 apartmán pre 8 🙂 potešilo a už sa tešíme na Vianočnú atmosféru

pianina
3. okt 2022

@ferula ja som dostala tyčový vysávač a krásny set náušnice a náhrdelník. 🙂

ferula
autor
5. okt 2022

@pribinak dakujem 🙂

ferula
autor
5. okt 2022

@pianina nas vysavacom som rozmyslala no skor nad tym irobot 🙂 uz si musim len vybrat

ferula
autor
5. okt 2022

@ana82 skusim nieco pozriet 🙂

ferula
autor
5. okt 2022

@zobaka dakujem za tip 🙂

ferula
autor
5. okt 2022

@mikadooo sestra ma tiez 3 deti no byvaju v domceku. Darcek sice vravi, ze nechce no ja ju uz poznam a viem ze sa potesi hocicomu 🙂