Oslava 60tky - výzdoba a jedlo svojpomocne

mamka_danka
30. okt 2015
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

Ahojte, idem organizovat otcovi oslavu narodenin pre 50 ludi a potrebovala by som poradit. Priestory som zohnala, budeme to mat v kulturnom dome, ale neviem ako mam riesit vyzdobu a hlavne jedlo. Chcela by som to zvladnut sama len neviem ci je to mozne a co vsetko potrebujem aby som to sama zorganizovala. Riesili ste niektora nieco podobnne? Ako ste sa s tym popasovali a co by ste mi odporucili? Dakujem 🙂 🙂

veronikazadana
30. nov 2015
Používateľ veronikazadana je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.

@tana284 urcite je lepsie ked zacnes skor ako neskor.. ja vzdy vsetko zacnem skor a aj tak potom nestiham.. ten cas fakt rychlo leti.. co sa tyka tych veci co potrebujes tak to hlavne zalezi ako si to predstavujes.. urcite by nemala chybat vyzdoba, DJ, dobre jedlo, pitie a zakusky.. a hlavne prvym by som zacala vyberom miestnosti kde tu oslavu budete mat..

tana284
3. dec 2015
Používateľ tana284 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tana284.

to si veru uvedomujem ze je to asi najdolezitejsie vybrat miestnost.. ja som to chcela spravit v nejakom kulturnom dome, ale padli aj navrhy ze v restauracii...tak vobec neviem nacom sa dohodneme.. podla mna by bol najlepsi ten kulturny dom a tam uz si bud zajednat nejaku vyzdobu alebo mozno by som to vedela aj sama vyzdobit a jedlo to vobec neviem ako budeme riesit.. juj vela toho je

veronikazadana
7. dec 2015
Používateľ veronikazadana je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.

tak to verim ze je toho vela, uz som nejaku tu oslavu chystala aj ja ale da sa vsetko zvladnut.. v dnesnej dobe si uz mozes objednat firmu ktora ti pripravi uplne vsetko a ty sa nemusis o nic starat.. vsak teda uvidis na akej miestnosti sa dohodnete a potom sa ti uz bude vsetko lahsie dohadovat podla mna..

mamka_danka
autor
9. dec 2015
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

@agnes9 oni ponukaju aj vyzdobu aj DJ? a jedlo na tej svadbe mali od koho, ci to nevies? uz sme sa o tom trosku rozpravali len este sme sa nezhodli, ci mi niekedy sa na niecom dohodneme to ja som strasne zvedava..

agnes9
16. dec 2015
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

hej hej oni ti vedia zabezpecit aj DJ aj vyzdobu.. a je to celkom dobre riesit to cez jednu firmu a nemusis to riesit cez viacerich ludi..oni su ochotny a dobre sa s nimi komunikuje.. ale urcite sa dohodnete, budete musiet aby ste tu oslavu zorganizovali dobre🙂

tana284
17. dec 2015
Používateľ tana284 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tana284.

@veronikazadana pytala som sa ich kde by chceli tu oslavu a skoro vsetci boli za kulturny dom.. tak asi tam spravime tu hostinu, jednu vec by sme uz mali a mozem riesit dalsich 100 🙂 mas skusenosti s nejakou dobrou firmou? a co vsetko ti zabezpecovali?

veronikazadana
18. dec 2015
Používateľ veronikazadana je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.

to ste si dobre vybrali kulturny dom, len tam su aj nejake kucharky co vam budu varit? ci ako to budete riesit? lebo v kulturaku v niektorych maju tak ze pridu tetusky a navaria ale neni to tak vsade.. co sa tyka tych firiem tak jedna znama mala josip catering a ona si pochvalovala, zabezpecovali jej vyzdobu, jedlo a aj DJ, vsetko riesila s nimi.. vies ale vyber firmy zalezi aj od toho v ktorom meste budete mat oslavu

tana284
21. dec 2015
Používateľ tana284 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tana284.

no vsak to ze su tam neni kucharky, ja si mozem zajednat kto mi bude varit, mame cisto len kulturny dom prenajaty, inak si tam musime vsetko doniest.. a oni su z kade tato firma?

veronikazadana
23. dec 2015
Používateľ veronikazadana je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.

Oni maju pobocku v Oslanoch..ta znama mi to vsetko rozpravala ked som bola s nou.. neviem kde to presne je kedze som neni z tade ale urcite na internete by si nasla presne aj adresu alebo nejaky kontakt ak by si teda chcela

mamka_danka
autor
28. dec 2015
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

@agnes9 tieto sviatky boli na nieco dobre, sme sa zisli cela rodina a sme sa dohodli uz na tej oslave, uz len doladime nejake veci a moze byt oslava 🙂

agnes9
30. dec 2015
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

@mamka_danka tak to som rada ze ste sa cez sviatky dohodli, a nacom ste sa nakoniec zhodli? hovorila si im aj o tej firme co som ti poradila?

tana284
4. jan 2016
Používateľ tana284 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tana284.

@veronikazadana oni by vedeli zabezpecit vyzdobu a jedlo aj keby mam niekde inde oslavu? lebo my ju v Oslanoch nebudeme mat..vsak skusim pozriet na internete na nich kontakt a najlepsie bude asi ked im tam zavolam

veronikazadana
7. jan 2016
Používateľ veronikazadana je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.

Skus im tam zavolat a uvidis co ti povedia. Povedz im ze kde chces mat oslavu a uvidis co ti nato povie ci budu ochotny prist tam a zabezpecit ti to. Ale myslim si ze nebudu mat problem..Oni su velmi ochotny a mily 🙂

evulik858
8. jan 2016
Používateľ evulik858 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evulik858.

a nerozmyslali ste spravit oslavu aj v nejakej restauracii?? vsak by ste mali po probleme, tam by vam vsetko nachystali a po pripade vyzdobu by ste si dali niekomu spravit, hm?

tana284
10. jan 2016
Používateľ tana284 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tana284.

@evulik858 Evka rozmyslala ale hned som to aj vylucila, pretoze budeme mat vacsiu oslavu a to by musela byt velka restauracia a kulturny dom je lepsia volba lebo mi chceme aj tancovat a zabavat sa do rana a to neviem ci by nam umoznili v nejakej restauracii

mamka_danka
autor
11. jan 2016
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

@agnes9 spominala som im aj tu firmu. Sestra nasla este nejaku spolocnost ze aj tam skusi zavolat ze ake maju ceny a ja chcem zavolat do tej co si mi ty odporucila. A potom uvidime 😉

agiagi
13. jan 2016
Používateľ agiagi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agiagi.

Podla mna je najlepsie riesenie pri pripravach oslav si zajednat cateringovu spolocnost. Raz som bola na oslave kde si kamaratka vsetko pripravovala sama a to som na nej uz potom videla ze je uplne vystavena a unavena. Nestoji to zato a to viem aj s vlastnych skusenosti.

veronikazadana
14. jan 2016
Používateľ veronikazadana je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.

@agiagi vieme to aj viacere z vlastnych skusenosti. Uplne s tebou suhlasim, ja by som ani nerozmyslala to sama vsetko pripravovat. Ja to mam aspon aj tak ze ked mi jedlo niekto iny pripravi tak mi aj o vela viacej chuti 🙂

vlastulina1
15. jan 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

Kočky moja babka sa už tento rok dožije krásneho veku a bude mať 80 rokov. Pri tej príležitosti by sme jej chceli spraviť oslavu. Vedeli by ste poradiť nejake pekné miesto kde by tá oslava mohla byť? Vopred ďakujem 🙂

evicka547
16. jan 2016
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

@vlastulina1 tak to sa dozije naozaj pekneho veku🙂 A kedy budete mat tu oslavu? Uz teraz niekedy, ci?

mamanikka
19. jan 2016
Používateľ mamanikka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamanikka.

@vlastulina1 Na tvojom mieste by som to zorganizovala bud v nejakej peknej restauracii alebo v kulturnom dome, podla toho aj kolko vas bude na hostine.. Ste velka rodinka? 🙂

vlastulina1
20. jan 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

@evicka547 Za dva mesiace, v marci by sme chceli ale presny datum este nemame, ale rozmyslame ze to dame na 26.3. ..
@mamanikka No vsak to sme aj rozmyslali ze by sme to spravili v kulturnom dome, len este musim zistit ze ci maju volny termin. No ako sa to vezme, ale sme dost velka rodina, nejakych cca 50 ludi by malo prist na oslavu.🙂

agnes9
3. feb 2016
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

mamka_danka Ako si natom?? Uz si im tam volala?? Co ti povedali?? Som trosku zvedava 🙂

jasminet
3. feb 2016

@vlastulina1 nechcem moc radit, ale 26.3. je velka noc tusim, aby ludia prisli... mozno cestuju a podobne 😉

mamka_danka
autor
4. feb 2016
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

@agnes9 Vobec mi nevadi ze si zvedava, som rada ze niekoho zaujima ako mi idu pripravy na oslavu 🙂 Volala som tam, potesili ma ze volny termin maju, takze sme sa viac menej dohodli. Len este im budem musiet zavolat a nahlasit presny pocet ludi a farbu vyzdoby a take malickosti este co potrebujeme doladit 🙂

vlastulina1
5. feb 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

@jasminet Uz viem, termin sme uz posunuli, nejako ma to nenapadlo ked som to zacala planovat ale hned ma nato upozornili. Tak sme ju presunuli az na 16.4. 🙂 Uz som sa pre istotu radsej aj dopredu spytala ci im to bude vyhovovat 🙂

mamanikka
9. feb 2016
Používateľ mamanikka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamanikka.

@vlastulina1 Tak to ste riadne velka rodinka. 😉 Vase rodinne oslavy musia byt super, ked sa tak stretnete cela rodina, ja si to ani predstavit neviem. A uz mas zajednany ten kulturny dom?

evicka547
10. feb 2016
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

@vlastulina1 Este ze ta upozornili nato ze je Velka noc. Asi by vacsina na oslavu neprisla. A ako si natom s pripravami??

vlastulina1
11. feb 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

@mamanikka Ano podarilo sa mi uz zajednat ten kulturak, hned ako sme sa zhodli na termine som tam zavolala a nastastie je vtedy volny.
@evicka547 Celkom to ide, pomalicky pokracujeme s pripravami ale stale riesim dilemu s vyzdobou a jedlom, ako ju spravit kedze ja som neni taky typ co by ma to bavilo. Rozmyslala som nad tym ze si zajednam catering, mate niekto skusenosti s nejakou takou firmou?

agnes9
16. feb 2016
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

@mamka_danka Ako dopredu potrebuju vediet presny pocet ludi? A farbu vyzdoby aku planujes dat?