Osobný darček pre mamu

30. aug 2020

Dobrý deň už som tu raz písala, ale potrebujem opäť poradiť.
Ide o to, že chcem mojej mame darovať k narodeninám darček DÔVODY PREČO JU VEĽMI ĽÚBIM lenže moje písmo je hrozné, nečítateľné, takže som rozmýšľala, že to dám na USB kľúč ako video myslíte, že je to zlý nápad? Pripadne ako inak to vyriešiť veľmi jej chcem darček v tej podobe darovať...
ĎAKUJEM ZA KAŽDÝ NÁPAD

vilma7
30. aug 2020

Fotoknihu?

jajka71
30. aug 2020

Fotoknihu, fototapetu, dat zaramovat nejaku spolocnu fotku, pripadne jej kupit nejake tricko o tom, ze je super mama (i na sashe je obrovsky vyber), pripadne pero s textom ze je super mama, uzasna skvela....cokolvek, isto vies, co by vedela vyuzit a takto.v symbolickej podobe mala so sebou pero, zalozku, obal na okuliare....cokolvek, co by jej pripomenulo, ze ju lubis ;)

autor
30. aug 2020

@vilma7
@jajka71
Pardon asi som sa zle vyjadrila ja už mám darček vymyslené darčekom majú byť DÔVODY PREČO JU VEĽMI ĽÚBIM
Lenže neviem pekne čitateľné písať, ale úplne hrozne nečítateľné tak som rozmýšľala, ze možno na USB kľúč to nejak dat ako video a potom by si to púšťala...

andrea78
30. aug 2020

Mozes to napisat na pc/nb, pismo si vyberies ake chces, aj ozdobne, farbu ako chces , mozes pouzit aj oramovanie, ozdoby, ornamenty, cokolvek co sa ti bude pacit.... a vytlacis. Zroluj, zaviaz maslou a mas hotove.

grace55
30. aug 2020

Nie je to zly napad, ale nechces,sa s tym.pohrat a napisat to na PC? Nejak pekne graficky upravit a zaramovat? Nepotrebovala by ziadne zariadenie na pozretie...

autor
30. aug 2020

@andrea78 to sa mi páči🙂
Cez Word sa to dá pomeniť písmo a tak?

andrea78
30. aug 2020

Ano

jankalukasova
30. aug 2020

Mozes urobit fotoknihu, ktorej nazov bude "Preco Ta milujem" na strankach budu fotky (maminine, Tvoje...akekolvek sa Ti budu pacit ) a k nim bude popis, ktory si vymyslis. Napr. uplne prva.. milujem Ta lebo si mi dala zivot a s tymto textom tam bude Tvoja fotka, ked si bola babatko... atd atd atd...

vilma7
30. aug 2020

Ja by som spravila peknú fotokniha s vašimi fotkami a medzi fotky popísala prečo ľúbiš...pre.mna krajší dar ako dať niekomu USB.

lintu
30. aug 2020

Mne sa páči ten nápad s videom. Ale asi trochu inak, ako si pôvodne zamýšľala. Natoč seba... napr. v rôznom prostredí... pričom zakaždým budeš držať pred sebou tabuľku s iným dôvodom. Videla si Lásku nebeskú? Tam bolo niečo podobné. Keby sa s tým pohráš, máš darček a pamiatku ako lusk 😎
Video len s textom bez teba alebo aspoň vašich fotiek by bolo dosť suché. Ako čosi čo si odniekadiaľ len stiahla.

autor
30. aug 2020

@lintu však to, chcem sa s tým vyhrať a urobiť to, čo najlepšie, ale neviem PRESNE, ŽE AKO🤣Stále mám pochybnosti všelijaké

lintu
30. aug 2020

to už podľa toho, aké máš skúsenosti, možnosti,... Ak to nepotrebuješ "do zajtra", choď do toho. V prípade problému ti ostane čas vymyslieť nejakú alternatívu. Nemáš niekoho, kto by ti s tým vedel prípadne pomôcť?

lululilien
31. aug 2020

Pre mamu niečo hmotné, do ruky. Pekné písma na stiahnutie a zadarmo sú napr. na dafont.com.