Rozlúčka so slobodu - úlohy pre nevestu

aniss257
5. okt 2023

Ahojte, hľadám niejaku inšpiráciu na úlohy pre nevestu, samozrejme aby bolo co najviac srandy. Zatiaľ mame vymyslene:
1. Aby sa na ulici zastavila niejakeho chlapca a opýtala sa ho aky je recept na stastne manželstvo.
2. Fotka v bare s najstarším a najmladším chlapom, ktorý tam bude.
3. Vypit poldeci bez použitia rúk.
4. Tanec s tromi chlapmi.
Budeme začínať na byte a potom sa presunieme do mesta.

Ďakujem za cenné rady 😃

majkakvet
5. okt 2023

@aniss257 za mna vsetko trapnost na entu.

janewithane
5. okt 2023

Vypytat si od muza telefonne cislo, poziadat muza o striptiz ( aspon si dat dole tricko), napisat zenichovi zamilovanu spravu... da sa to ponat ako ulohy, ktore ked splni dostane povolenie na svadbu. ALE treba to mat ujasnene a overene ze otaketo nieco nevesta stoji lebo nie kazdemu to pride ako zabava. Mne sa napr viacej pacia take tie otazky na telo o vztahu so zenichom a tak..

matus7030
5. okt 2023

@aniss257 nechať sa pozvať na drink

mikadooo
5. okt 2023

@aniss257 och... my sme proste len pili a tancovali (vďakabohu).

lydion20
5. okt 2023

@aniss257 ja som mala rozlúčku pred dvoma mesiacmi ale som rada že nič také som nemusela robiť je to trápne

mandarinka555
5. okt 2023

@aniss257 Keď už, tak so slobodou, nie so "slobodu" 👎 A to kto vymyslel tieto stupidity?

zltamyska
5. okt 2023

Teraz mi napadá niekoľko úloh, ktoré mi dali sestry na rozlúčke alebo sme my dávali
- cudzí muž musí poslať selfie s nevestou ženíchovi
- získať od muža ľubovoľný kus oblečenia
- zarecitovať mor ho! v strede tanečného parketu

zltamyska
5. okt 2023

- daj si ťukes s policajtom
- pobozkaj hlavu holohlavému mužovi
- daj si zahrať od DJ single ladies
- nájdi niečo modré a zober si to domov

rebrambora
5. okt 2023

Stale pri citani tychto prispevkov o rozluckach so slobodou a stretnuti skupiniek zien v meste s trapnymi doplnkami som normalne vdacna, ze namam ziadne kamaratky, kt by ma 'prekvapili' s rozluckou so slobodou. Uz iba ten nazov ma stve. Wtf.
Kazdopadne ale vela zabavy dievcata 😉

veronikaszabova
6. okt 2023

@rebrambora presne... trapne by som sa citila neskutocne 🤦

aniss257
autor
6. okt 2023

@majkakvet tak co navrhujes ty ako program, keď je vsetko trápnosť na entu😃 ešte sme dosť mlade, tak by to chcelo niejaku zábavu a nie sedieť pri vínečku cely večera pozerať do blba😃

aniss257
autor
6. okt 2023

@rebrambora nevesta si to vyžiadala, že takúto rozlúčku chce aby sme ju zorganizovali 🙂

zltamyska
6. okt 2023

Ženy ale to, že vám takýto druh zábavy nevyhovuje všetci rešpektujeme, nerozumiem, prečo nemôžete rešpektovať, že pre niekoho je takýto druh zábavy ok a máte potrebu to takýmto štýlom komentovať 🙂. Pre mňa to na rozlúčke zábava bola. Nakoniec som ani nesplnila všetky tie úlohy ale bolo to super spestrenie.

mandarinka555
6. okt 2023

@aniss257 No fotiť sa v bare s nejakým starým capom je neskutočná "zábava" 😝 To by som radšej pozerala telku a dala si panáka...Dievča zlaté, ty nemáš ani poňatia o tom, čo je to zábava😂