Šaty na oslavu 50tky

10. máj 2022

Ake šaty sú vhodne na oslavu 50ky? Ideme na oslavu koncom júla, bude tam okolo 70 ľudí a ja vôbec neviem čo si obliecť… ani po čom siahnuť. Mám 25 rokov, 1 malé dieťa, čiže asi niečo mladistvejsie ale nie moc vyzyvave. Oslavuje moja svokra. 🤷🏽‍♀️ Máte nejaké tipy na pekne šaty vhodne na tuto príležitosť?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
10. máj 2022

Niečo takéto s červenými lodičkami?

melanta
10. máj 2022

Šaty sú pekné, ale ako poznám Mohito, bude to umelina, takže sa v tom v lete bude super potiť. A čo sa farby týka, k tomuto skôr béžové lodičky alebo sandálky, červené by som určite nedala.

a_alexandra_a
10. máj 2022

Modré šaty s červenými lodičkami je tak back to 90´s 🙂

lilly2303
10. máj 2022

Červené k tomuto nie, skôr béžové alebo strieborné lodičky alebo sandálky. Alebo keď už tak tak aj biele budú OK

izabellik
10. máj 2022

skor keby si pridala nejake foto, ze nad akymi uvazujes. lebo podla mna si mozes obliect v podstate akekolvek saty. nech nie su moc vyzyvave a kratke a bude to v pohode.

lucia7933
10. máj 2022

az pri tomto prispevku ma napadlo rozmyslat co si ja vlasne idem obliect ked idem v juni priatelovej babke na oslavu 80tky...😂😂

lucia7933
10. máj 2022

inak tiez si myslim ze si mozes obliect hocijake saty nie moc kratke a nie vyzyvave... 🙂

luccija
10. máj 2022

Tie sa mi nepáčia, ale ak tebe áno kúp si.Nieco na ten štýl.

banalu
10. máj 2022

A co tak nieco taketo? Ale inak malo info, aku mas postavu, v com sa citis dobre. A cervene lodicky sa mega tazko kombinuju, je to taky prezitok 🤷🏻‍♀️ a skor by som dala nejake cigaretove nohavice k cervenym lodockam a zaujimavu bluzku, ked uz..

janko77
10. máj 2022

No ja mám tiež nabyty rok oslavami v máji 40,potom 50,júl svokra 70,a septembra mamka 60😁😁🤦 Minulý týždeň mi prišli tieto, určite si ich dám na jednu z tých osláv,hoci neviem či ich neskratim.Daj si niečo pekné elegantné, žiarivé si mladá 🥰

nicicka
10. máj 2022

Ja som sa v tomto cítila najlepšie. Síce to nebola oslava ale konferencia, ale myslím že by sa dalo aj na oslavu. Mohla sa sa v tom dobre napapat 😁...Myslím si že ty by si mohla aj čosi odvážnejšie. Ja mám predsa trošku viac rokov 😩

deti95060810
10. máj 2022

@janko77 tieto šaty pre 25 ročnú kočku? skôr pre staršiu cca 40 ...

deti95060810
10. máj 2022

@nicicka mne to príde ako na bežný deň nie na oslavu...

deti95060810
10. máj 2022

@banalu veľmi pekné, len kto vie aká je kvalita...

deti95060810
10. máj 2022

pekné...pre mladú dámu určite - myslím tie bledo modré šaty ...

a_alexandra_a
10. máj 2022

@banalu Za mňa na svokrinu oslavu príliš krátke a príliš veľký výstrih... také lacné prvoplánové mi prídu... ja by som volila napríklad aj kostým v nejakej žiarivej farbe a k nemu vysoké lodičky...
To, že je autorka mladá neznamená, že musí mať ultra mini 🙂

banalu
10. máj 2022

@a_alexandra_a vsetko je to o postave.. autorka dala malo info. Modelka na obrazku bude mat 170 cm a viac a prsia ma dost vyrazne.. ak ma autorka mensie prsia, taky vystrih to nebude... A tiez ci je vyssia/nizsia 🤷🏻‍♀️
Mne by napr. tie saty boli po kolena, na druhej strane vystrih by som mala mega, lebo mam prirodzene velke prsia... Cize tolko k satam.. a kostym... sako by si dala dole dost skoro a celkovy efekt by sa stratil... To uz potom nohavice a efektnu bluzku/koselu 🤷🏻‍♀️

a_alexandra_a
10. máj 2022

@banalu nestratí sa efekt, stačí dať pod sako hodvadby top 🙂 treba sa s tým pohrať, ako si napísala, je malo info o autorke, ťažko sa radi paušálne

autor
10. máj 2022

Ďakujem baby za názory 😊 no ide o to že ja som na šaty nikdy nebola, nenosila som ich len take akoby “trickove“ k teniskám. No na oslavu by som sa chcela viac vyparádit a pôsobiť žensky 😊 mám 163 cm a som trocha pribratejsia po pôrode v bruchu a mám väčšie ruky. No niesom extra tučná 😃 nohy mám celkom pekne 😊 preto by som rada volila šaty s ačkovym strihom, najlepšie 3/4 rukáv nech mi zakryje paže 🙈😃 len ja vôbec neviem čo by sa hodilo, na nete je to toho kopec