Sú tieto šaty vhodné na svadbu?

27. máj 2022

Baby poraďte, sú tieto saty vhodne na svadbu, na ktorú idem ako hosť? Nie je to ,,vela" na letnú svadbu? Je to väčšia a honosnejšia svadba.

kitycat
27. máj 2022

ak to nebude na zahrade ale v nejakej sale tak si myslim, ze vhodne. Aky dali dress code?

ale mozno by som hladala neflitrovane

beata_k
27. máj 2022

Pekne

autor
27. máj 2022

@kitycat nie nič take. Presne toho sa bojím aby som nebola ako diskogula a ešte keď aj slnko bide svietiť.

danulicek
27. máj 2022

Keďže je to väčšia a honosnejšia svadba, nie grilovačka, tak urcite áno 👍🏻

nevestamary
27. máj 2022

Podla mna urcite ano, ale ak mas pochybnosti oslov nevestu, predsalen je to najma ich den...

ibrunova
27. máj 2022

Ktovie, ako vyzerajú v reáli a na tebe. Ale za mňa áno

sovica
27. máj 2022

Farba aj strih super, flitre sú tento rok opäť dosť in, takže za mňa áno👍 ...a sú to flitre alebo len trblietavá látka?

cimage
27. máj 2022

Ja ked som bola v lete na svadbe, tak som mala kratke saty a ocenila som to. Vacsina bab mali kratke.

vifoncitta
27. máj 2022

Páčia sa mi

macikovaiveta
27. máj 2022

Pekne môžu byt 👍

autor
27. máj 2022

@ibrunova vyzeraju ako na obrazku . Sú to kvalitne saty aj ta latka je taka pevnejšia, žiadna handra. Postavu pekne obopnú a stiahnu. Len sú trblietave a dosť.

dadis
27. máj 2022

Mne sa zdaj tie trblietky prilis na svadbu...ale inak su pekne 😊

sandyka90
27. máj 2022

Asi tu budem jediná ale.... šaty pekné... fakt 😊ale mne prídu vhodnejšie na ples.. prídu mi vhodnejšie na jeseň... neviem... ja ligotave spájam skor s plesom, silvestrovským... alebo s exkluzívnym firemným vianočným večierkom..

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka13
27. máj 2022

Su krásne

domiklik
27. máj 2022

Áno, je to veľa na letnú svadbu... Ja by som si ich neobliekla, ale tak ja som zástancom jednoduchej látky a nápadité ho strihu

matovicova
27. máj 2022

Pre šedú mysku sú veľa, pre divu sú akurát 😉

tatisna
28. máj 2022

Je to príliš na letnú svadbu,budeš sa cítiť blbo...jedine že by to bola svadba v opere 🙂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ankare
28. máj 2022

Ano, sú krásne.

barborachors
28. máj 2022

Su uplne nevhodne a nehodia sa na dennu akciu aj s obradom, MOZNO tak na vecer... ale dost sa lesknu a ked chces nasrat nevestu, daj si ich.

autor
28. máj 2022

Dakujem Vám za názory. Neviem sa rozhodnúť. Ešte vaham aj nad týmito len to nie je moja farba veľmi ale majú v sebe lesk ale v látke. Nemajú po sebe trblietky.

sandyka90
28. máj 2022

Ja len taký tip že kukni Bonprix...tam majú tiež krasne dlhé šaty elegantné...ale pritom také letne..vela z nich by som si obliekla na svadbu 😊

sandyka90
28. máj 2022

Čo si poslala ružové je už krajšie...
Ja som raz bola na letnej svadbe v podobných šatách ako sem pripnem fotku...ale každá máme iný štýl 😊

modraslamka
28. máj 2022

ee

iwesska
28. máj 2022

Mne to farbou pripomina morsku pannu🧜🤷‍♀️

kitycat
28. máj 2022

Tie ruzove sa mi pacia viac, ak mas postavu ako modelka smelo do toho.
@sandyka90 su pekne, ale na nobl svadbu to nie je

danieli
28. máj 2022

Urcite tie prve, tie druhe su krasne, ale za mna na sedu mysku, plus ich vidam pomaly na kazdej tretej pozvanej

kornelies
29. máj 2022

@sandyka90 Presne tak, leto si vyzaduje kvety. Diskogula moze byt na silvestrovskom plese, nie na svadbe. Pokrok je uz v tom, ze zeny konecne vymienaju kokteilove saty za spolocenske. Este trosku by chcelo popracovat na vhodnej obuvi.