Svadba len so svedkami na úrade

emmacarmen
26. feb 2021

Ahojte ! Mám na vás otázočku/
Nenájde sa tu niekto kto mal svadbu len so svedkami na úrade? Ako ste to riešili? Mali ste kyticu,, prípadne aké šaty..ďakujeeem, pekný deň prajem☺️

pseudomonas87
26. feb 2021

@emmacarmen moja sesternica tak mala, mala modré šaty po kolená a pekny bledo modrý kabát/dlhšie sako,topánky na opätku....kyticu samozrejme, uces pekný, make up.bola to pre ňu druhá svadba.

ivkazba
26. feb 2021

@emmacarmen bývalá kolegyňa asi mesiac dozadu, mala normálne svadobné šaty a kyticu

damianko2410
26. feb 2021

Ja som mala,mala som modre cipkovane saty po kolena,kyticu som nemala,nechcela som.🙂

aknamorka22
26. feb 2021

Ja som mala pred mesiacom. Muž mal oblek a ja som bola úplne obyčajne. Keďže bola zima mala som hrubé čierne legíny a hrubšie zelené šaty. Obyčajne, obtiahnuté a na nohách snehule :D žiadna kytica. Celé to trvalo 5 minút takže za mňa zbytočne riešiť niečo iné 🙂

ciarraa
26. feb 2021

@emmacarmen kolegyna mala svadbu len takto v kruhu par ludi.Mala biele saty aj kyticu, make-up, vsetko 🙂 Ale je to na kazdej osobne rozhodnutie

karhu
26. feb 2021

nevesta rifle a bluzka, zenich kapsace a mikina, svedkovia podobne, bez kytice, bez stresu a zbytocnych ceremonii

potomka
26. feb 2021

Kamaratka mala svadbu len na urade o svedkoch, ale mala aj saty aj vsetko. Ono je to asi na kazdom, aku chce mat svabu a doplnky

fatima99
26. feb 2021

@emmacarmen kolegyna mala pred 2 tyzdnami svadbu. Kyticu nemala ani zenich pierko,saty mala len take elegantne nie svadobne

jaskolka
26. feb 2021

Kamoška mala ešte pred rokom, mala jednoduche šaty po kolená, krajkove bolerko, malú kyticu a pekný slávnostný účes. Muž mal oblek bez kravaty, svedkovia normálne elegantný kostým a tiež oblek. Je úplne jedno, čo si obleciete, je to na vás

caroline_
26. feb 2021

Ahoj,ja som tak mala,saty som vtedy mala take bleduckoruzove, letné, manzel mal len koselu a riflove sortky, malovala som sa sama, ako na bezny den, a nemala som ani kyticu ani prstene.

090255
26. feb 2021

Ja som mala aj keď nakoniec dnu pustili ešte pár ľudí naviac ale tak mala som krátke biele šaty a aj kyticu z natrhaneho orgovánu 🙂

nelca84
26. feb 2021

@emmacarmen my sme mali len pri svedkoch + nas syn. Mala som kratke cipkovane biele saty aj kyticu som mala. Kvoli fotkam som si dala spravit uces, make-up a nechty som si robila sama. Po obrade sme mali rezervaciu v restike, dali sme si veceru a vestou domov sme sa zastavili u nas na dedine v pohostinstve 🙂 My sme boli spokojni, tak sme to chceli. Podotykam, ze to bolo v 2017, nie v covid dobe.

petamich
26. feb 2021

@emmacarmen my mame svadbu o tri tyzdne a kedze dalsiu uz v zivote neplanujem (aspon zatial 😂), tak budem mat pekne biele saty, kyticu a vsetko co k tomu patri, aby ten den napriek okolnostiam, nemoznosti mat tam rodinu a priatelov bol vynimocny 🙂

andreatytler
27. feb 2021

@emmacarmen Neober sa o moznost byt nevesta, len koli tomu ze je to minimalisticka svadba. Ved toto moze byt tvoja jedinna prilezitost mat svadobne saty a vsetko co k tomu patri.