Vianočný a narodeninový darček pre trojročnú dcérku

zuzka2807
30. okt 2022

Ahojte, pomaly, ale istoto sa blížia Vianoce a dcéra bude mať aj 26.12. 3 roky. Máte nejaké zaujímavé nápady na darčeky? Čo kupujete vy svojim deťom? Keďže sa aj babky, krstní budú pytat, že čo malej, tak zbierať tipy. Ďakujem za každú jednu odpoved.

hipuska
30. okt 2022

@zuzka2807 my sme toto presne riešili a kúpili sme bicykel. A potom ešte maličkost aby mal aj hračku

totatimeka
30. okt 2022

Ja mám síce chlapca, ale tiež decembrového
Keď sa niekto bude pýtať tak by som pre neho chcela Albi knižky (rozmotaj si jazýček napr) pero máme. Svokra kúpi magnetickú stavebnicu ale to bude pre obidvoch mojich spoločný darček nakoľko je to drahšie... Potom by som ešte chcela pastelkovnik to asi my kúpime, je to praktické a myslím že aj poteší. Mám už pre neho lego Duplo dinosauriu škôlku (on má veľmi rád dinosaury) a balancnu hru (z Lidla lienku) inak super sú aj tie omaľovánky hurá voda, alebo rôzne nalepkove zošity. My máme už druhého chlapca takže dosť hračiek máme po staršom tak napríklad minulý rok sme dostali aj permanentku do detského centra, prípadné predplatné časopisu (drobček je 2+ napríklad alebo zajačik 3+)

ikonica
30. okt 2022

Na 3 roky, ktore bude mat buduci tyzden sme jej kupili albipero s knizkou a este jednu knihu k tomu... Chce este kolobezku a hasicske auto a vrtulnik 🤭... Tak nieco z toho bude mat este na vianoce plus asi este dalsie knihy z kuzelneho citania... Na mikulasa asi tie albivianocne koledy alebo taku peknu knizku od svojtku so svetielkami... A mozno nejake lego, lebo to zatial vobec nemala.. ma inu stavebnicu...

misana84
30. okt 2022

moja na narodky( 10.12) dostane maly kocik...kotry velmi chce a na vianoce babiku co place a cika...tiež ju velmi chce...mam kupene aj malickosti, ktore dostane do adventneho kalendara...ciže cely decemer ma darcekovy kedže cely rok nic :D ...bicykel a kolobežku dostala v lete len tak kedže chcela už jazdit a do zimy mi to pride neprakticke...možno lyže dostane

nwnw
30. okt 2022

@zuzka2807 boby, albi odorucamale nie Rozmotaj si jazycek 😩, bicykel, peracnik a napr tie pracovne zosity 3+, u nas sa k 3. Aj korcule davaju 😉

totatimeka
31. okt 2022

@nwnw prosím ťa prečo nie rozmotaj si jazýček? Nie je dobrá? Nechám si poradiť, my máme zatiaľ len svet zvierat a atlas sveta

nwnw
31. okt 2022

@totatimeka ja mam chlapca ani nasilu to nechcel, kamoske som to dala pre dcery a tiez nic. Je ta kniha taka nestastna,nerozumel tomu.
U nas aj u kamaratky s dievcatami isli tie Spievanky a Svet zvierat a Doprava na ucenie rozpravania je perfektna. Mame tych knih viacero ale dokola idu tie iste.
Odporucam kamennu predajnu a pozret si tie knihy. Uz ich maju aj v Kauflande

totatimeka
31. okt 2022

@nwnw ďakujem 🙂 tá doprava je veru dobrý nápad. Ja som zistila že sa dajú požičať aj v knižnici tak skúsime najskôr požičať až potom kúpiť podľa toho ktoré sa zapáčia