Darčeky pre rodičov, sestry a švagrov na Vianoce

44janica44
26. sep 2014

sice sú za menej ako 100 dni ale ja ozaj netuším komu čo kupiť, rodičom, sestre, švagrovi......... máte nejaké typy na praktické darčeky - také čo aj využijú nieže im budú niekde zapadať prachom

ichbinich
26. sep 2014

@44janica44:
Co takto spytat sa na rovinu? Alebo nech si napisu "List Jeziskovi", a donho mozu napisat hocico, aj let na Mesiac... A vy sa potom pripadne mozte poskladat v rodine, ked si niekto praje nieco velke a nemohol by si to ani dotycny, ani niekto iny, sam dovolit. A takto, ak je to jeho sen, nech si napise Jeziskovi, a pripadni Jeziskovia sa mu mozu poskladat 😉
Inak casto potesia fotoknihy, predplatne casopisu, zazitky (rytierska vecera, let balonom, bagrovanie na velkom bagri, wellness pobyt), ze nie materialne, ale zazitky.
Prakticke veci sa kupuju tazko, lebo druhy mixer a tretie papuce, no neviem, kto by sa tomu potesil 😉 Ale ak je nahodou niekto kavickar, tak by ste sa mohli poskladat na automat, co si aj melie kavu a spravi super presso. A niekto moze podla financnych moznosti kupit "iba" kilo-dve kavy do neho, a ini sa mozu poskladat na stroj...
Svokrovci maju zasadu, ze na Vianoce, ak ma niekto velky sen, tak by sa mu mal splnit. Aj ked je to draha vec, ale ak sa da, a je to naozaj niekoho vysnivany darcek, tak sa ten sen snazia splnit. My si piseme listy Jeziskovi, a potom sa dohadujeme, kto co zozenie. Snazime sa mat aj najaku inu malickost, nie iba "odhaknuty zoznam". Ale napriklad svokrovci velmi vela citaju, tak si napisu, ze o ktoru knihu maju zaujem, a potom vieme, ze co. Lebo tych knih maju tony, a naslepo by sa zle kupovalo. Tohto roku sa manzelovi a svagrovi mozno zase podari zdigitalizovat stare filmy, na ktorych je z casti este svokor ako dieta... A to potom dostane na DVDcku.

2712sasenka
26. sep 2014

@44janica44 Co tak sa dohodnut len na navsteve bez darcekov,ved kupovat svagrovi a celej rodine..mne sa to zda zbytocne,detickam samozrejme ano,ale nam starym capom naco?mozno aj im by pomohlo taketo rozhodnutie..my sme sa takto rozhodli uz davno a kazdemu padol kamen zo srdca,ze nemusi nic zhanat,vacsinou to boli aj tak blbosti-len aby nieco bolo..len kazdy sa bal prist s takym napadom...mne sa to zda v dnesnej dobe uplne zbytocne...ale je to len moj nazor

liebling98
26. sep 2014

@44janica44 My v rodine kupujeme darceky len detom a spolocny darcek ako surodenci rodicom. Fotokalendar s fotkami vnucat, velka kolaz s fotkami su top. Vianoce nie su (len) o darcekoch.

peter252525
27. sep 2014

@44janica44 Ja kupujem pre mamu vankus, ale nie obycajny,ten taky tvarovany na najlepsie spanie..

layrashop
12. nov 2014

Ja by som chcela tento rok pre muža kúpiť vŕtacie kladivo,ale potrebujem poradiť od nejakého chlapa že aké? Nájde sa tu niekto kto sa aspon trochu vyzná? Bývame v paneláku,takže nech to prevrta tie naše hrubé a silné panely. Ďakujem za rady emoticon

akrim1311
12. nov 2014

my si kupujeme len v rámci rodiny.Ja,manžel deti a ešte čosi našim mamám.Švagrovcom ani ich deťom nekupujeme nič a ani sme nekupovali keď boli ich deti malé.A ani oni nám.Načo?Sviatky sú o inom ako o darčekoch,sme radi,že sa v zdraví stretneme na Štefana pri obede a sme spolu.

maja0077
17. nov 2014

Konečne originálny darček pre rodičov / starých rodičov pozrite 🙂 🙂 🙂

Odporúčam tento darček http://www.babickarstvo.sk/ 🙂 Určite sa oplatí to pozrieť.... máte tam aj ukážku vpisovateľnej knižky 🙂 Vašim rodičom dáte pocit že sa o nich aj s vašimi deťmi zaujímate a zároveň vytvoríte pre vaše deti knihu ktorá bude obsahovať zážitky ich starých rodičov keď ich už oni sami pozabúdajú 🙂 Je to originálny darček a je to novinka na Slovensku 🙂 Kúpiť ho môžete kdekoľvek: na danej stránke www.babickarstvo.sk , v kníhkupectvách alebo vašich oblubených internetových kníhkupectvách 🙂

mamito
30. nov 2015

Ak máš trochu čas-alebo fotoarchív rodiny- ja som svoju malú nafotila a dala som urobiť kalendár a viem, že sa starí rodičia budú tešiť. Pozri si ponuky Bontia studio.

alchemilkazltozelena
2. dec 2015

@mamito ahoj prosim tA uz ti prisiel od Bontie fotokalendar? si spokojna?

sardinka335
2. dec 2015

@2712sasenka menovkyna moja hovoríš mi z duše...deťom samozrejme darčeky kupujeme ale mne to pride take ,,násilné,, teraz musim niečo kupit lebo vianoce - x ludom netuším čo lebo maju ,,všetko,, a kupovať ,,kraviny,, tak to som aj lakoma tak poviem - včera som bola s mamou v nakupáku ze ved pozrieme obchody a čo by chcela - no fitkeles....aaa to sa jej nezda, to sa jej nehodi, a to nie a hento nevie či by vyuzila - no kašlem ja na to, dam jej peniaze a nech si kupi čo chce.
Z mužovej strany tiež uz bola tendencia ze davame len deťom len neviem ktory dobrak to zase ,,zrušil,, aj tak som dostala napr. retiazku ktora sa mi vobec nepačila a švagrina za ,,100 rokov,, čo sa pozname stale nedošla na to ze ja strieborne veci nenosim. Uprimne ja koli tomuto neznašam cele sviatky...ja po nákupákoch neznášam chodit ani koli sebe nie to ešte riešiť asi 20 členov rodiny ....
Vianoce su smrrrrť.....(čo sa tyka darčekov) .

mamito
2. dec 2015

@alchemilkazltozelena Prišiel do týždňa, už predtým som tam dala robiť fotoknihu a som spokojná, len nie sú to totálne ostré fotky, že vidíš až dúhovkové čiary 🙂 , ale dá sa. Len neupozornili pri tvorbe kalendára- ja som dala nástenný- že treba mať cca 1 cm rezervu na špirálu. To ak by si chcela dať úplne hore na fotku text. Ale pomer kvalita, cena a najmä dodanie v poho.

alchemilkazltozelena
2. dec 2015

@mamito ja som to objednala ako vianocny darcek dufam ze to nebude nejake zle nekvalitne :-/

mamito
4. dec 2015

my sme boli spokojní a aj obdarovaní- tí ešte viac, neboj

alchemilkazltozelena
4. dec 2015

@mamito vcera prisli kalendare, krasne su 🙂

mamito
5. dec 2015

Ahojky, som rada, že sa kalendáre páčia- aj ja sa už neviem dočkať reakcií.

mamito
5. dec 2015

@alchemilkazltozelena
Som rada, že sa páčia- bude to fakt pekný darček.

modrofuzik11
5. dec 2015

nam sa osvedcil obchod paradnedarceky.sk. dala som tam vyrobit smaltovane cedule s napismi, kupila krasne vianocne sviecky a papuce sovicky. bola som spokojna 😉