Na akej stránke sa dajú robiť detské pozvánky?

gotzova
7. nov 2012

poradite mi prosim na akej stranke urobit detske pozvanky?vopred dakujem

mawka
7. nov 2012

ja kadeco davam robit cez http://www.exprestlac.sk/order/pozvanky-na-osla... a som spokojna, maximalne. alebo par dni dozadu som nasla toto: http://www.partytown.sk/index.php?cPath=154_196 tam len dopises. expres tlac je dobry, ked robis viac kusov, sa oplati. alebo potom cez www.office.microsoft.com a vyber si sablonu a doma si vytlac.

mawka
7. nov 2012
meryenes
7. nov 2012

Ahoj, ja som si z tejto stránky stiahla rámik a potom som tam vložila fotku malej a dopísala svoj text. Napr. http://lenagold.ru/fon/clipart/r/ram/ani2.html
Stránka je v ruštine, ale pokiaľ si dáš do vyhľadávača lenagold a hneď vpravo si dáš "preložiť túto stránku" do jazyka slovenského, tak by si nemala mať problém sa tam orientovať. Dajú sa odtiaľ stiahnuť všelijaké obrázky, rámiky, šablóny, vzory a pod.
Ja som si takto spravila svadobné oznámenie aj potom pozvánku na narodeniny našej malej. Len sa s tým treba pohrať.

mirrinka
22. mar 2013

Ahojte.Oprašujem tému,kedže o týžden máme narodeniny 🙂 A snád tým niekomu aj pomôžem 😉 Pozvánky si vytváram na stránke www.imikimi.com vložím tam fotku,uložím a v programe Picassa 2 upravujem ďalej - text,retuš (aby nebolo vidieť nápis imikimi) atď 🙂 Pridávam ukážku (ešte nedokončenu) 😀

petiku
16. apr 2013

@mirrinka nádherné...aj ja teraz niečo vymýšľam

mirrinka
16. apr 2013

@petiku Ďakujem 🙂

jamaps
18. apr 2013

...môžte nakuknúť

sunflower12
3. nov 2013

@meryenes . Ahoj prosím ťa ako vložím text do toho rámika, ktorý si stiahnem zo stránky lenagold ? Ďakujem 🙂

meryenes
3. nov 2013

@sunflower12 ahoj, už si to presne nepamätám, ale myslím, že som si ten rámik stiahla do PC, a potom som ho otvorila vo Worde ako Clipart a potom vložiť textové pole

sunflower12
5. nov 2013

Ďakujem pekne včera som sa stým pohrala a prišla som nato. Ďakujem pekný večer 😉

sany1701
27. jan 2014

Dobry tip, dakujem,,

ivetusik
16. aug 2015

@20viki13 ale to nie je stránka kde sa dá vyrobiť pozvánka, ale je to niekto to tie pozvánky vyrobí na objednávku.......

nycanka
27. jan 2016

Ahojte ja som robila tieto, ale za svet neviem v akom programe :( neviete mi pomoct ?
Na foto je kolaz, tak kuk len pozvanky.

cukroska
4. máj 2016

ja robím každý rok v rôznych programoch.Ukážka jednej tak narýchlo 😉

miroslava28886
1. júl 2016

@cukroska ahoj mozem sa spytat na túto pozvánku kde si si ju robila pripadne ak ich robis ty dá sa spraviť ? Dakujem

cukroska
1. júl 2016

@miroslava28886ano ja som ich robila,mala som viac druhov,ns pc musim zistit.Neviem ci imikimi.com,alebo photofunia tak nejako.

gabrielkabj
14. júl 2016

@cukroska ahoj spravila si krasnu pozvanku ja v tom nie som taka zdatna mohla by si mi poradit popripade spraviť a poslat mailom?

gabrielkabj
14. júl 2016

@cukroska ahoj spravila si krasnu pozvanku ja v tom nie som taka zdatna mohla by si mi poradit popripade spraviť a poslat mailom?
@cukroska

andreamathi
14. sep 2016

Kde by sa dali stiahnuť ešte nejaké pekné šablóny,makeky,pozadia na pozvánku na krst chlapcovy???Kde by som aj fotky vložila.ďakujem

20viki13
14. sep 2016

@andreamathi skús kuk u mna mám tam pár takych

evka231805
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia1805
14. aug 2022

@meryenes ahoj prosím ťa ak si ešte spomínaš, ak som si stiahla ten rámček na pozvánku z tej ruskej stránky 😁 v akom programe to viem ďalej upraviť (doplniť text a foto). Ďakujem krásne ☺️

meryenes
16. aug 2022

@lucia1805 Ahoj, asi v skicári a text vo worde. Iný program som vtedy nemala.

eternity72
3. máj 2023

@cukroska Ahoj, mohla by si mi urobiť takúto istú len s iným dátumom

cukroska
4. máj 2023

@eternity72 veľmi rada, ale bolo to dávno a sama neviem cez akú stránku, či aplikáciu. Tuším nikomu com.

werca555
1. feb 2024

Ahojte, ja si robim pozvanky cez graphicsoul. Do editora sa daju natiahnut aj moje obrazky co je super. https://www.graphicsoul.sk/kategoria-produktu/p...