Nemám vymyslené mená. Poradíte?

diapavuch
22. júl 2014

Už dlho rozmýšľam nad menom pre bábätko. Termín mám 6 augusta takže to môže prísť aj teraz. Nie som však presvedčená o mene.Bude to dievčatko ale musím vedieť 1 pre chlapca a 1 pre dievčatko.Mám Jakuba takže to meno už nie. Páči sa mi Nella ale tých je dnes veľa. Nevravte Rebecca.Dakujem

1234lubka
25. júl 2014

a co ze ich je vsade plno? To znamena ze su to najkrajsie mena 🙂 Aj Martinov je vsade plno...a predsa je moj maly Martin 🙂

lubka1983
25. júl 2014

nikdy by som si nepytala radu ,ako sa maju volat moje deti.....

hubinka1909
25. júl 2014

Ja sa neviem rozhodnúť nad Emkou alebo Peťou :-/ Ema/ Emília Bradová alebo Petra Bradová ?

selema
25. júl 2014

@diapavuch Nella je pekné, nerieš, že je ich veľa, ak sa Ti to meno páči, tak nie je o čom 😉

Alebo stačí malá zmena a namiesto Nella daj NELLY, poznám jedno dievčatko s tým menom a keď som prvý krát počula, ako sa volá, veľmi sa mi to zapáčilo 😉

sanny31
25. júl 2014

ja som za slovenske mena, myslím tie ktore bežne nájdeš v slov. kalendári. Myslím si, že v dnešnej dobe to niektorí rodičia preháňajú až moc, niekedy sa treba aj poriadne zamyslieť ako sa dieta volá 😀 . Ja mám Soničku, Dávida, Filipa no veľmi sa mi páči meno Barborka, Hana, Lea, Martin, Tomáš, Lukáš. Keď prvíkrát oslovíš dieťa menom ktoré mu dáš, pomyslíš si, že mohla som dať iné, krajšie ale potom uvidíš že to meno dieťatku ozaj pristane. Ja som mala ten pocit pri každom, a tiež som sa navymýšľala 🙂 , no teraz ked na nich pozriem, myslím, že som im vybrala pekné mena, ktoré im pristanú a nie sú ťažké. Každe meno je pekné, keď ho pekné oslovujú. Prelistuj pár časopisov, a meno ti padne do oka 🙂

veve2410
25. júl 2014

Alex - jedno meno a máš aj pre chlapca aj pre dievča ;)

mpg
25. júl 2014

K priezvisku Bradová by sa hodila veľa mien, z tých dvoch sa mi lepšie páči Petra, alebo by sa mi pozdávalo aj meno na B -
napr. Beata, Blanka, alebo také dlhšie meno ako napr. Michaela, Natália, Romana .