Tip na darček pre manžela

emka13
19. júl 2013

ahojte baby nejaký typ na darček pre manžela k 31.vým narodkám 🙂 ..ĎAKUJEM 😀

krasneleto
19. júl 2013

@emka13 tandemovy zoskok padakom

emka13
autor
19. júl 2013

🙂 to som chcela na tridsiatku ale nejak z toho zišlo ☹

ivec16
19. júl 2013

@emka13 a co ma rad? comu sa venuje? cestuje rad? - mozno letenky niekam... Pariz, Barcelona, Amsterdam, Londyn... nie su velmi drahe a uzijete si spolu

emka13
autor
19. júl 2013

no ivec16 máme domka dve malé baby tak to asi nie☹ ale nápad dobrý...ani na dovču nejdeme lebo menšia má len osem mesiačikov...a to by nám more trebalo lebo staršia má atopický ekzém...takže tak ☹

cejara
19. júl 2013

Aj taká pekná torta poteší... Napr. v tvare futbalovej lopty... Záleží aký má koníček a potom dať spraviť tortu podľa toho 🙂

emka13
autor
19. júl 2013

je to skôr typ ITčkara 🙂 tak možno nejaký počítač :D alebo telka mobil :D

mirka0703
19. júl 2013

tak takyto problem som riesila aj ja.... manzel ma v nedelu narodky tak som mu objednala knihu a kupila tortu....jemu sice tazko kupovat oblecenie kedze si hocico na seba neda tak som to riesila takto....a zas vyhodit peniaze na nieco co mozno nebude chciet mi prislo zbytocne....knihu si vybral sam nedavno tak nenapadne som zistila co a ako a uz je doma.... 🙂 tak verim ze sa ti tiez podari vybrat pekny darcek

dasiacik
19. júl 2013

@emka13
Drahsi parfum (nemyslim tym z Avonu ci Oriflameu 😀 ),
hodinky,nejake znackove tricko,cd oblubeneho interpreta,
nieco do auta,...Ty ho najlepsie poznas.Moj sa potesi
aj z velkej cokolady 😀

martinkatinka
19. júl 2013

Tak na 31 by som určite extra drahý darček nekupovala... skôr by som vymyslela niečo vtipné, nejaké tričko s nápisom alebo keď je ITčkár, tak vtipnú nálepku na mobil.

erienka
19. júl 2013

@emka13 moj muz ma buduci vikend 30ku a prave som mu kupila vyhliadkovy let balonom 🙂

jerryjanka
19. júl 2013

@emka13 zrkadlovku a ak mate tak prislušenstvo, tablet, mobil, parfum, elektronicky fotoramik napriklad na pracovny stôl, knihu, predplatné časopisu...

01fialka01
19. júl 2013

Co tak nejaky kvalitny kozeny kufrik? Alebo vikend bez deti? Nejaka vecera v romantickom hoteliku?

ivec16
20. júl 2013

@emka13 je IT ckar? Tak by ho mozno potesil lastpast -USB klucik na hesla, moj ITckar si ho velmi oblubil a ulahcuje mu pracu ;)

erienka
25. júl 2013

@emka13 mne este napadlo, ze dobry darcek je rocne predplatne nejakeho oblubeneho casopisu

erienka
25. júl 2013

...jaj, prave vidim, ze predplatne tu uz bolo spomenute

terezka1947
25. júl 2013

@emka13 ja som svojmu kupila kameru do auta,vraj je to super vec...tak neviem