Dobrá rozvodová právnička v Bratislave

andrejicka77
6. okt 2014

Ahojte, viete mi poradit dobru rozvodovu pravnicku (ka) v BA? Ale taku, ktora sa naozaj vyzna a neboji sa presadzovat klientkyne zaujmy. Pls napiste mi meno a kontakt, a vlastnu skusenost ako ste s nou (nim) boli spokojny. Dakujem

janka2501
6. okt 2014

ahoj, poslala som ti kontakt do IP..
ja som s nou bola velmi spokojna, vela mi pomohla, a bola som nou aj na rozvod.sude, stara sa o klienta... aspon ja to mozem o sebe povedat..

andrejicka77
autor
7. okt 2014

@janka2501 Dakujem ti velmi pekne, skusim sa jej ozvat, uvidim ci pochodim. Diky, papa

noscire
21. okt 2014

@janka2501 Ahoj mohla by som ta aj ja pekne poprosit o kontakt do IP na tu pravnicku. dakujem 🙂

noscire
22. okt 2014

@janka2501 Velmi pekne ti dakujem za kontakt, a za rychlu odpoved, urcite jej skusim zavolat.

noscire
22. okt 2014

@andrejicka77 Ahoj tiez som poprosila o kontakt na tu pravnicku od @janka2501, len sa chcem opytat predtym nez jej zavolam ci si sa s nou aj spojila a aky mas z nej pocit, prip. si si nasla niekoho ineho. Potrebujem tiez niekoho velmi dobreho, kto sa neboji. dakujem

andrejicka77
autor
22. okt 2014

@noscire Ahoj - ak sa jedna o pani Karcolovu - zatial som sa s nou bola porozpravat - u mna je to trochu komplikovanejsie z dôvodu, ze advokata mi financuje centrum pravnej pomoci - a ti mi najprv pridelili jednu starsiu pani, ktora mi vôbec nevyhovovala. Takze teraz cakam na schvalenie zmeny advokata v centre pravnej pomoci na novu advokatku p. Karcolovu....takze zatial ti neviem este o nej podat ziadne blizsie informacie ....len ze je mila....tak uvidime, ako dopadnem. Ja mam problem este taky, ze stryko môjho muza je advokat s renomovanym menom, takze nemam lahke najst niekoho, kto sa do nich len tak pusti a nebude sa ich "bat"...

noscire
26. okt 2014

@andrejicka77 Ahoj dakujem pekne uz som s nou volala a mam dohodnuty termin.Tak uvidime .. 🙂

sheila2004
31. okt 2014

@andrejicka77 Ahoj, neviem v com ohladne by si chcela poradit a aky mas problem.. Ja som mala advokatku Pohancenikovu, velmi mila pani, sidlila na Cukrovej ulici v Bratislave. Ak chces s niecim poradit, napis a ak budem vediet, pomozem ti.

zozo111
19. nov 2014

Ahojte, kolko prosim vas vyjde cca taketo zastupovanie pravnikom od podania navrhu na rozvod az po rozvedenie? aspon cca... dakujem

janka2501
19. nov 2014

@zozo111
ahoj no mna to vyslo cca 2000 eur. trvalo to 1 rok, aj s BSM spolu...

zozo111
27. nov 2014

@janka2501 2000 eur???? coze??? jezis maria... pocitala som tak max do 400-500 eur...
su este nejake naklady okolo rozvodu? okrem precestovania na pojednavania...

janka2501
1. dec 2014

@zozo111
uz by nemali byt ziadne. nas rozviedli hned na prvom pojednavani, a cena bola aj za majetkove vyrovnanie co nam urobila dohodu, lebo moj ex nebol schopny sa na nicom dohodnut...

lakinko1
7. okt 2020

2020

lakinko1
7. okt 2020

Najlepšia rozvodova právnicka v Bratislave?