Doplatenie výživného

ivulik2311
2. apr 2021

Ahojte. Prosim vas, som v takej situacii, ze neviem ako postupovat dalej. Ide o to, ze otec deti uz rok.a pol na nich neplati a poberam nahradne vyzivne. Vcera sa mi.ozval ze tento mesiac mi uz posle (aj ked tomu dako neverim). Lej ak by aj nahodou poslal, tak ako je to dalej? Musim asi zavolat na upsvar a nahlasit to. Len neviem ci bude treba vratit len tu sumu statu v tej vyske co mi on posle, alebo mi padne cele nahradne vyzivne? Myslim si ze ak by aj naaaahodou teraz poslal, tak pravidelne to urcite nebude. Dakujem

erikaa09
2. apr 2021

Ahoj mne povedali ze len tu sumu ktora pride. Plus ak by platil poctivo 3 mesiace po sebe tak vtedy padne. Ale co mi pisala znama jej zase povedali inak. Takze asi ani na urade nevie čo a ako . Najlepsie zavolat a informovat sa

ivulik2311
autor
2. apr 2021

@erikaa09 pisala som vcera mail pani na urad co s nou taketo riesim. Cakam na utorok kedy mi odpise te co, a potom jej zavolam. A prosim vas tej vasej znamej povedali co?

nelys
12. apr 2021

Mne tie bolo povedané že musím vrátiť to čo dostanem lebo teoreticky za tento mesiac mi už prídu peniaze a zvyšok je to čo u mi vyplatili, ak by poslal viac. Potom budú pozerať na to či platí pravidelne počas troch mesiacov. Ak áno zrušia náhradné výživné.