Rozvod, deti a súd - článok v Plus 7 dní

24. máj 2022

V čísle plus 7 dní je výborný článok o korupcii medzi advokátmi ako je ľahké matku zbaviť práv o dieťa.Spina o ktorej sa nehovorí a 60 t eurove úplatky.Je tam aj ""vymazana mama""
Na titulke je Emília Vasaryova

matullienka
24. máj 2022

Veru nedaj Boh aby sa človek potreboval dovolať spravodlivosti, žiaľ stále platí kto má peniaze má moc. Práve som to celé prečítala a prevrátilo mi žalúdok

hipuska
24. máj 2022

@matullienka @autor nedali by ste mi foto do správy? Zaujíma ma článok, ale nemám možnosť sa dostať k časopisu. Ďakujem

matullienka
24. máj 2022

@hipuska zajtra sa mi pripomenul ti to odfotim

modry1985
25. máj 2022
modry1985
25. máj 2022

Ľahké je " zbaviť " práv nie len matku ale aj otca. Každý však " bojuje " svojími zbraňami - matky vymysleným sexuálnym obťažovaním - násilím - týraním - alkoholizmom - muži lobbingom - podplácaním - známosťami.....Pomer vymazaných rodičov (t.j rodičov ktorý sa aj napriek rozhodnutia súdu k deťom nedostanú ) je viac na strane mužov......ale v konečnom dôsledku je to jedno - systém to dovoľuje a čo je horšie často - krát podporuje....podľa štatistík cca 500 rodičov ročne ktorý sa do podobnej situácie dostanú.....

hipuska
25. máj 2022

@modry1985
@matullienka ďakujem obom

modry1985
25. máj 2022

@hipuska nemáš za čo - v článku je však veľmi málo popísané - takmer žiadne rady ako sa tomu pokúsiť vyhnúť - najmä neodkladné opatrenia - tu na MK tak často " radené " sú spúštačom týchto " vymazaných " rodičov.....takmer každý jeden príbeh takéhoto rodiča začína - neodkladným opatrením - ktorému nedokázal zabrániť a motor sa naštartoval....