Testy DNA

9. dec 2022

Ahojte,prosím vás načo mám nárok keď bývalá má označila za otca dieťaťa a teraz odmieta komunikovať,odopiera mi testy otcovstva.Ja požadujem testy DNA,môžem dať návrh na sud ja ako otec na určenie otcovstva?Ako to prosím prebieha?Záujem z mojej strany o dieťa je.Dieťa ešte nie je na svete.Dakujem

sarita510
9. dec 2022

ano mozes o to poziadat sud po narodeni sa urobia testy

anjelicek26
9. dec 2022

Ak mas akekolvek pochybnosti - ako prve poziadaj o ten test DNA ju (bez toho, aby ste xy stoviek eur vyhodili na sudne naklady), spravte to spolu, odovzdajte vzorky spolu a bude to cierne na bielom a nebudete sa musiet dotahovat a vies, ze si otec, proste jej povedz, ze to potrebujes vidiet cierne na bielom po tom vsetkom, co sa medzi vami posledne tyzdne udialo......ak odmietne, tak by som mala vazne podozrenie a sla aj na ten sud... pre dieta je to len palicka do ust...

dominika1922
9. dec 2022

@anjelicek26 dieťa sa ešte nenarodilo ako tak čítam

laurikalalinka
10. dec 2022

Súd si sám vyziada test dňa a hlavne keď bude pýtať výživné,inak dá sa aj teraz vziať vzorka,ah keď nieje babo na svete

lenkasafranova
2. feb 2023

@laurikalalinka ahoj , nevieš ako dlho po prvom pojednávaní kde sud nariadil dna testy sa budú dna testy robiť ??

laurikalalinka
7. feb 2023

@lenkasafranova to naozaj neviem.....