Pekná sála na svadbu - Ružomberok a okolie

zuzankos
30. máj 2022

Ahojte,
Máte odporučenie na peknú sálu? V okolí Ružomberka.
Kto vám robil výzdobu a catering?
Mali ste niektorá svadbu v Liskovej? Ak mi o Tom viete napísať viac budem rada ♥️

magdalenal
30. máj 2022

Kamoške robili výzdobu a všetko okolo agentúra Janavi (tuším tak sa volajú), bola krásna naozaj... my sme boli na svadbe vo Villa Fénix a páčilo sa nám. Uvidíš čo ostatné žienky napíšu

lika1996
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lika1996
30. máj 2022

My sme síce nemali v Liskovej, ale boli sme tam nedávno na svadbe. Keby som sa mala ešte raz vydávať tak by som nad sálou ani neuvažovala a išla hneď tam. Majú to všetko krásne poprerábané, je tam nainštalované vlastné osvetlenie aj ozvučenie. Catering aj výzdobu im robil Marton (myslím že on má kuchyňu v kultúrnom dome prenajatú).
Prenájom je síce nejakých 500€ za tu väčšiu sálu, ale keď si prepočítaš v starej sále nájom + napr. zástenu, prekrývanie stien a stropu atď. tak ťa to vyjde to isté, keďže v Listovej by som takéto veci ani neriešila.

kikushaa
30. máj 2022

Na druhej strane od Liptovskeho Mikulasa pri Mare je Penzion Greta a ten ma uplne nadhernu kolibu, ci stodolu ci co to je

vercada9
30. máj 2022

Jednoznačne Crystal agency

miricka77
30. máj 2022

@zuzankos Ja som v Koliba Greta bola na vela svadbach,ale mne sa tam nepaci,zla akustika,zachody na poschodi,obrovsky priestor,ludia rozlezeni kade tade,ked bolo teplo,tak vrata otvorene a hudba sa stracala.
Ta Liskova sa mi paci,9.9.2022 ma kolega svadbu tam.

nikushqa_rk
4. jún 2022

My sme mali v Hrabove ale potrebovali sme teda super agentúru aby z toho spravila pekný priestor na svadbu 🙊ale zase prostredie je tam nádherné a môžete si tam hneď spraviť aj fotky a tak

nikushqa_rk
4. jún 2022

Takto to vyzeralo po nazdobeni 🙌🏻

lilith12
23. aug 2022

Ahoj, my sme mali hostinu vo Ville Fénix a boli sme mega spokojní. Aj jedlo bolo super. Len tam sú priestory tak do max. 80 ľudí. Výzdobu mi robila Luna Agency a bola podľa mojich predstáv, takže určite odporúčam 😉

zuzankos
autor
26. aug 2022

@lilith12 A ak sa môžem opýtať približná cena za výzdobu bola aká? 🙂

lublub
26. aug 2022

@zuzankos hotel Kultura priamo v Ružomberku..

lilith12
26. aug 2022

@zuzankos No veru už nepamätám poriadne a k tomu to bolo 5 rokov dozadu.
Ale zadovážili mi aj sukulenty, ktoré boli súčasťou výzdoby a zároveň darčeky pre hostí 😊

zuzankos
autor
26. aug 2022

@lilith12 nevadí, paráda, ďakujem za info 🌹

domix
5. sep 2022

@lublub my sme už boli aj na obhliadke a zvažujeme hotel Kultúra🙂

lublub
5. sep 2022

@domix ak sa rozhodnete pre hotel, určite budete všetci spokojní