Bývanie v Miloslavove

monika6420
6. feb 2024

Dobrý deň, zvažujeme kúpu domu v Miloslavove, konkrétne v oblasti ako sú ulice Slnečná, Súmračná, Oblačná, atd a preto by som sa chcela spýtať ako sa Vám tam býva? Je niečo na čo by ste nás mohli upozorniť pri výbere nehnuteľnosti v tejto oblasti? (Napr. Smrdí/ nesmrdí kanalizácia, nejaký problém s domom od developera, problém s vodou a pod.)
Budem veľmi vďačná za každý názor.
Vopred ďakujem.

matik1
6. feb 2024

Pripnem sa, akurát mi dnes volal syn, že zvažuje kúpu bytu v tejto časti. Dúfam, že sa niekto ozve

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimixxxx
6. feb 2024

Ja som bola len na navsteve v tych uliciach a trochu som citila slovnaft ak sa teda nemylim

monika6420
autor
6. feb 2024

@chodec15 dobrý deň ďakujem za odpoved. Nie je tam cítiť Slovnaft?

simoli
6. feb 2024

https://www.livinn.sk/ myslím že sa to dosť riešilo, tiež sú tam v okolí stajne s koníkmi. Slovnaft možno skôr výnimočne. My sme v AD a nič z toho sa nás netýka. Áno stalo sa se sme cítili slovná t, ale za tých 17 rokov spočítam na jednej ruke (možno dvoch).

pavlitos
6. feb 2024

@monika6420 v Miloslavove byvame vyse roka a ani raz tu nesmrdelo🙂

monika6420
autor
6. feb 2024

@simoli no práve tých stajni sa obávam, ale zatiaľ nám každý realitak povedal že je to tam ok, ale je jasne že mi nepoviedia, že tam nemám kupovať dom lebo tam smrdia stajne 😀 hlavne ta Oblačná ulica - tam sa predáva dosť domov.

monika6420
autor
6. feb 2024

@pavlitos dobrý deň, neviete aj niečo viac o Oblačnej ulici - či je tam všetko v poriadku a či tam nesmrdia stajne? A tiež pripadne aké je dochádzanie do BA? Diky moc 🙂

pavlitos
6. feb 2024

@monika6420 no neviem viac o tej ulici ale ani raz sme s muzom smrady neevidovali celkovo v Miloslavove/alzbetinom dvore… s manzelom mame auta takze po dialnici do stredu mesta 25 min rano.. uplna pohodicka, cesty su super aj rano aj poobede, nevieme si vynachvalit byvanie mimo BA..

simoli
6. feb 2024

@monika6420 realitak určite nič nepovie. Dala by som si ale určite námahu a zistilo to na mieste. Dochádzanie je už OK, dakedy to bol masaker.