Gynekologička - Senec

nika_val
17. jan 2021

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na nejakú dobrú gynekologičku v Senci. Chcela by som ženu tak nejaké skúsenosti a odporúčania prosim 🙂
A potom ako je to s vedlajšími vyšetreniami, napr.: sono prsníkov (lebo to nerobieva každá) ?
Ďakujem za váše rady 😊

janne318
17. jan 2021

@nika_val priamo Senec to nie je, ale v Rovinke je TOP lekárka MUDr. Levska. Len neviem, či berie nové pacientky.

marianna_peskova
18. jan 2021

Odporúčam MUDr. Benovičovú. Chodí k nej väčšina mojich kamarátok. Sono prsníkov síce nerobí, zato je kompletne vybavená, čo sa týka vyšetrení potrebných pre tehotné ženy.

nika_val
autor
18. jan 2021

@marianna_peskova počula som na ňu veľmi dobre recenzie tak ju zvažujem.. len ma zaujíma to sono prsníkov že kde robia alebo teda kam posielajú ale zavolám sa spýtam sa 🙂

sirka9
18. jan 2021

@nika_val na sono mozes ist potom kdekolvek, kde ta vezmu. ja chodievam normalne v SC na polikliniku. doktorka ti dá žiadanku a iba ides, dokonca sa tam ani neobjednava. ale mozes ist v podstate hocikde

nika_val
autor
18. jan 2021

@sirka9 tak to je super 🙂 ďakujem veľmi pekne

daniela022
20. jan 2021

@nika_val a na mamografiu posiela MUDr Benovicova do polikliniky PK, majú tam úžasný prístup 👍

nika_val
autor
20. jan 2021

@daniela022 a tá poliklinika pk je niekde v senci? Ja tam zatial nepoznám nič takže akákolvek skratka je mne španielska dedina 🙈😄

daniela022
20. jan 2021

@nika_val PK je skratka pre mesto Pezinok 😊

nika_val
autor
20. jan 2021

@daniela022 🤦‍♀️ no som ja pekne mimo 😄 tak to ma vôbec nenapadlo 😄😄 ďakujem veľmi pekne