MUDr. Maľová - Senec

Dobry den, chcem sa opytat na vase nazory na Dr Malovu viem ze tema tu uz je ale stare prispevky,,,, popripade s ktorym doktorom/doktorkou ste spokojny? Odisla som od Kocha kedze som sa prestahovala a nechce sa mi cestovat taku dialku a hladam niekoho v Senci alebo v okoli
Dakujem

camelie12
5. feb 2021

Mne robila kontrolny ultrazvuk minuly rok v tehotenstve, lebo ma lepsie, detailnejsie sono ako moja doktorka. Teda bola som tam jedenkrat odoslana mojou gynekologickou a pani doktorka je odbornicka a prijemna. Odporucam ju! 🙂 Len si zavolajte, ci berie aj nove pacientky.

dadus_ka
7. feb 2021

@andrea_prestastna ja som jej piatok volala ci by mi spravila 3D utz aj ked niesom jej pacientka a povedala ze kvoli covid neberu cudzie tak neviem 😏

andrea_prestastna
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dadus_ka
7. feb 2021

@andrea_prestastna tak to je extrem 😳😳 ja chodim do fed gyn k dr. Knapovej. Teraz ale neordinuje akurát tak ma má dr. Foltyn ale vsetci dr co tam ordinuju su super. Nikdy som nemala zlu skusenost a aj sestricka je top 😊 len ja som chcela preto na 3D k Malovej, lebo vie uz v 14tt povedat pohlavie a moj mi zatial moc nechcel povedat 😅

andrea_prestastna
autor
8. feb 2021

@dadus_ka
@dadus_ka dakujem popozeram to vela zdravicka

18momo18
8. feb 2021

Ja chodim k pani doktorke a som velmi spokojna, je mila a dosledna, aj teraz aj pocas tehotenstva mi vzdy vsetko vysletlila. Aj sestricka je super. Za mna velka spokojnost.

andrea_prestastna
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dadus_ka
8. feb 2021

@andrea_prestastna ďakujem 😊

daniela022
10. feb 2021

Odporúčam Dr. Benovicova a žiadne prehnane poplatky

andrea_prestastna
autor
10. feb 2021

@daniela022 dakujem popozeram kde sidli

daniela022
10. feb 2021

@andrea_prestastna nám. 1.maja,vchod je z Krátkej

nijka
11. feb 2021

@andrea_prestastna u Maľovej si asi neplatila 80eur za uzv, či?

andrea_prestastna
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexandra1511
11. feb 2021

@daniela022 dobrý deň, chcela by som ísť na 3d ultrazvuku + fotke, ale chodím k inému doktorovi.
Neviete či sa dá u nej takáto jedna prehliadka?

dadus_ka
11. feb 2021

@alexandra1511 ahoj, da sa. Ja som sa vcera objednala u nej na 3D/4D 😊 ma uplne novy parádny uzv pristroj. A tiez chodim inam

nijka
11. feb 2021

@andrea_prestastna tak ale to nie je uzv. A pokiaľ sú to veci co poisťovňa nepreplaca....

andrea_prestastna
autor
11. feb 2021

@nijka bol to prvy tehotensky ultrazvuk

alexandra1511
12. feb 2021

@dadus_ka a neviete aké má ceny?

nijka
12. feb 2021

@andrea_prestastna ročný poplatok tehotné majú 50 eur a 1.velky skrining sa platí 30 eur. Tieto ceny ma už roky.

andrea_prestastna
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nijka
12. feb 2021

@andrea_prestastna treba sa opýtať. Mne sestrička vždy povie co platím.

dadus_ka
12. feb 2021

@alexandra1511 celkovo neviem ale za ten ultrazvuk 50e

carcarla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daniela022
30. máj 2022

@carcarla ako to s temou prispevku suvisi?

kicki
23. sep 2022

Vie niekto aký má aktuálne ročný poplatok MUDr Malova a či sa platí zvlášť za preventívku?

veroni111
10. jan 2023

Ahojte. Mate prosím nejaké nove informácie? Berie iba na utz,pripadne cena? Ďakujem

andrea_prestastna
autor
11. jan 2023

@veroni111 skus zavolat sestricka ti povie presne

winkysmile
13. jún 2023

Ahojte chcem sa opytat na dr Malovu v Senci, Viem ze je tam rocny poplatok, ale nikde som nenasla ci je zazmluvnena s poistovnami, resp. ci sa nieco plati pri vysetreniach, alebo pri konzultaciach / sono/ odbery?