Škola pre dieťa s ADHD - Senec a okolie

zabkagabka1
27. mar 2022

Dobrý den prajem mamičky. Som maminou 10ročného syna s ADHD, ktorý počas vyučovania potrebuje osobnú asistentku. V lete sa plánujeme odsťahovať do Senca , od septembra by mal nastúpiť do základnej školy tam. Hladám prenho skolu , ktorá by mu vyhovovala.Neviete náhodou pomôcť? Samozrejme na nete prezerám, už som nejaké kontaktovala, avšak vybratú ešte nemáme. Prosím , pomôžte. Veľmi pekne dakujem.

marci77
27. mar 2022

@zabkagabka1 moj syn ma tiez v triede jedneho taketo spoluziaka, tiez ma osobnu asistentku a vsetky mozne diagnozy ....mam pocit, ze sa ich snazia integrovat

my sme z Bernolakova, ako Senec netusim, treba asi napisat pani riaditelkam, ale nikde na skole by to nemal byt problem
problemom je skor, ked sa takych ziakov stretne viac v jednej triede ....na tej nasej skole ich potom museli rozdelit, lebo v jednej triede to robilo zlotu a velmi vyrusovali

zabkagabka1
autor
27. mar 2022

veľmi pekne ďakujem@marci77

kacena4
27. mar 2022

@zabkagabka1 ak aj okolie pozri bratislavu maju skoly pre taketo deti v senci si vsimni ci na danej skole maju asistentov a specialneho pedagoga, psychologa. tiez im treba odovzdat do maja ziadost o asistenta z cpppap aby mohli ziadat v dalskom skolskom roku o asistenta pre dieta