Čo si zbaliť do pôrodnice v Skalici?

tatianka26
3. feb 2022

Dobrý deň baby ktorá ste rodili v skalickej pôrodnici,čo si treba všetko nachystať? Pozerala som sa na ich stránku čo všetko potrebujem ale príde mi to ako keby to bolo staré je tam písané že príbor,pohár,toaletný to ako fakt? Dakujem za rady 🙂

petamich
3. feb 2022

rodila som 7/2021 v BA a toto vsetko som si pre istotu brala a aj sa zislo 🙂 takze az taka utopia to nebude

kkovacovak
3. feb 2022

@tatianka26 skôr napíš do skupiny "porodnica skalica" keď sa ti jedná o konkrétnu nemocnicu

tatianka26
autor
3. feb 2022

@petamich ďakujem 🙂

tatianka26
autor
3. feb 2022

@kkovacovak a to kde nájdem ?

kkovacovak
3. feb 2022

@tatianka26 daj si zoznam skupín a fór, preklikni hore napravo na skupiny a daj si ju vyhľadať

klarissa18
3. feb 2022

@tatianka26 Ja som rodila pred 2 rokmi a toaletak,pribor,pohar som potrebovala

de_zi
3. feb 2022

@tatianka26 Áno, treba všetko zo spomínaného. Rodila som minulý rok. Jediné čo mi netrebalo, bolo to množstvo látkových plienok. 🙂

noami12
3. feb 2022

@tatianka26 ja som rodila v marci v skalici, treba pribor, pohar, toaletny papier, zbytocne si tolko latkovych plienok nemusis brat, lebo tam ich ndvyuzijes a ked tak tak oni tam maju aj svoje. 🙂 inak si podla zoznamu zober vsetko 🙂

andrea9354
23. feb 2022

@tatianka26 ahoj, rodila som pred dvomi týždňami v skalickej nemocnici a príbor si zober určite aj pohár a toaletný papier. Na stránke píšu, že treba 40 ks jednorazových plienok, ja som neminula moju ani jednu, plienky pre bábätko boli k dispozícií na izbe a tiež aj po pôrodné vložky. Keď sme potrebovali, vždy nám sestričky ochotne priniesli. V nemocnici poskytujú aj oblečenie pre bábätko, ale ja som obliekala do môjho oblečenia pre bábätko, lebo malinká bola so mnou od druheho dňa pôrodu od rána až do odchodu domov. A tie bavlnené plienky využiješ pri grckaní, alebo ked ju budeš mať v postieľke vedla seba, tých som mala možno 5, nebrala som si ich 15 ako píšu na stránke.

tatianka26
autor
23. feb 2022

@andrea9354 ďakujem za radu 🙂