Kto mi dá doklad o tom, že syn už nepotrebuje dostávať slabšie učivo?

20. apr 2023

Dobry deň viete mi poradiť syn chodí do tretieho ročníka má slabšie učivo od prvého ročníka ale s učiteľkama a riaditeľom sme sa rozprávali že je šikovný lepší ako ostatne deti v triede tak by mohol mať učivo aj prístup k nemu ako vsetke deti . Potrebujem ísť na psychológiu alebo kde aby som mala doklad že môže mať normálne učivo má s tým niekto skúsenosti. Ďakujem

januska12323
20. apr 2023

Čo je slabšie učivo? Má úľavy pri skúšaní? Úľavy sa dávajú na základe posudku a tak isto sa dajú aj odobrať.

vladi4444
20. apr 2023

Tiež moc nerozumiem otázke. Skúste inak formulovať. Chodí do bežnej školy? Je integrovaný?

kacena4
20. apr 2023

vsetky deti v bezbej skole maju rovnake ucivo, idu podla toho isteho vzdelavacieho programu. len deti s mentalnym postihnutim maju upravene

79viktoria79
21. apr 2023

kto mu dal úľavu,ten mu ju na zaklade posudku dokaze zrušiť

79viktoria79
21. apr 2023

@kacena4 nemas pravdu,ze len s mentálnim postihnutim,su deti ktoré maju aj ine diagnózi,potom napr.nemaju znamkovane diktaty ..

kataleya
21. apr 2023

Podľa toho kto vám dal papier, že žiak má mať úľavy. Tipujem že skôr to bude centrum poradenstva a prevencie vo vašom meste. Po starom skratka (CPPPaP) stačí tam zájsť, zavolať vysvetliť situáciu a dohodnúť sa s nimi na ďalšom postupe.

kacena4
21. apr 2023

@79viktoria79 ja hovorim o vzdelavacom programe. obsahovo maju rovnako len integrovany maju ulavy ale to iste sa ucia. pracujem s tym viem