Prihlásenie na Edupage

11. sep 2023

Ahojte, aky moze mat motiv/dovod ucitel ziadat od piatakov na ZS, aby mu napisali svoje ziacke pristupy do edupage. To je bezna vec , ci?

januska12323
11. sep 2023

Triedny ich vie aj bez napisania, ostatný nemajú dôvod aby vedeli.

autor
11. sep 2023

@januska12323 tiez si to myslim, len ci ma niekto skusenost na kieho oneho to chce

autor
11. sep 2023

Nejde o triedneho ucitela, bezny ucitel predmetu

kacena4
11. sep 2023

a chce hesla? ci len vediet ci maju pristup? ucim na skole a ucitelovi heslo netreba

autor
11. sep 2023

@kacena4 aj heslo no, aby si napisali do zosita

januska12323
11. sep 2023

Načo by mu to bolo? Zapísať známky aj poslať úlohu vie. Skôr sa podľa mňa pýtal či tam chodia a vedia obsluhovať alebo nejaký iný problém v preklade cez dieťa. Mladší žiaci tam nie všetci chodia tak možno pre to.

aurelia2000
11. sep 2023

Tak ale zavadzas. Nemajú napísať heslá učiteľovi, ale majú si ich napísať do svojho zošita. Zrejme keď pôjde s nimi do počítačovej učebne, aby sa vedeli prihlásiť na svoje konto a mohli sa moderne učiť. Nerobme z učiteľov kriminálnikov, ktorí sa chcú dostať žiakovi do edupage konta🙄

jajo1
11. sep 2023

je bežné, že ako učiteľ chcem aj priamo od žiakov na hodine, aby sa prihlásili na svoj EduPage, pretože im tam posielam zadania, testy, linky na prácu na hodine, ...., príp. mi tam oni posielajú produkt vytvorený priamo na vyučovacej hodine .... a niet väčšieho žrúta času na hodine, ako keď začne polovica triedy kričať, že oni nevedia svoje prístupy na EduPage, pretože doma im to robia rodičia/sú doma automaticky prihlásení/.... Takže je fajn, keď to žiaci vedia naspamäť, príp. to majú zapísané v zošitoch, aby si to len pozreli a naťukali do školských pc. Nevidím na tom nič zlé.