Štátna základná škola v Bratislave s dvomi cudzími jazykmi na prvom stupni

zuzanka.zuzu
26. apr 2015

ahojte. nájde sa v ktorejkoľvek mestskej časti v Bratislave ŠTÁTNA základná škola, kde od prvého ročníka je jeden cudzí jazyk A SÚČASNE druhý cudzí jazyk začína ešte na prvom stupni napr. v treťom alebo štvrtom ročníku? môže to byť kombinácia medzi angličtinou, nemčinou, francúzštinou, španielčinou, ruštinou... ďakujem za tipy.

prosím písať k veci. naozaj iba kde sú 2 jazyky.
o školách kde je angličtina od prvého ročníka a druhý jazyk začína na druhom stupni viem, hľadám takú školu, kde druhý jazyk začína ešte na prvom stupni. ak taká existuje.

monikavit
26. apr 2015

@zuzanka.zuzu my navstevujeme ZS Za kasarnou , druhy jazyk priberaju v tretom rocniku.

felycity
27. apr 2015

ešte pozri zš hlboká, tam je jena trieda, kde majú NJ s Anj, ale treba preveriť

maco1980
27. apr 2015

My ideme na ZŠ Cadrova na Kramároch tam sú 2 cudzie jazyky od 1.rocnika angličtina plus druhý nemčina,francúzština a ruština myslím.

zuzanka.zuzu
autor
28. apr 2015

@monikavit ďakujeeeem 🙂
@felycity podľa toho, čo som videla na internete, tak neberú 2 jazyky - skôr mi to prišlo, že majú na výber jeden z tých jazykov. ale nevolala som tam ešte. ďakujem.
@maco1980 aj táto škola vyzerá dobre, ďakujem.

felycity
28. apr 2015

@zuzanka.zuzu mne sa zdá, že tam je jedna trieda v ročníku, ktorá má aj anj aj nj a ten druhý jazyk priberajú v 3. ročníku vid podľa rozvrhu na stránke napr. 3.B + aj info v organizácii školy - odsek SkVP.

zuzanka.zuzu
autor
28. apr 2015

@felycity idem žmurk, díky 😉

veronique_1
10. sep 2022

ZS v DNV, aspon jedna z 2 a mozno obidve

misinka20
10. sep 2022

@zuzanka.zuzu ahoj, ZS Železničná vo Vrakuni, od 1 r AJ od 3 r NJ. Škola zameraná na jazyky a šport...