Tip na darček pre 10-ročné dievča

lenkamartin
22. nov 2022

Dajte nejaký tip na darček pre 10 rocne dievca

katkaseiner
22. nov 2022

pridam sa... dcera ma tiez 10 rokov... kupila som jej hodinky (ona realne zabuda ako sa odcitava cas, normalne sa to niekolkokrat ucila, kym ma par dni hodinky na ruke, tak to vie, potom zabuda..., takze bude mat krasne nove smart hodinky). Dalej sme jej objednali basketbalovu loptu a idem jej objednat stojan na gitaru a este listok do Jump areny pre celu rodinu. V podstate ona ma vsetko co chce aj potrebuje... este by chcela aj novy tablet ale bude si musiet vystacit so starym... na meniny dostala smart TV, cize nemoze mat fakt vsetko.

malacibulka
22. nov 2022

su vsetky 10 rocne dievcata rovnake?

salome123
22. nov 2022

smart hodiny, obal na mobil, novu skolsku tasku, knihu.

katkaseiner
22. nov 2022

@malacibulka urcite nie, ale v podstate mozu mat velmi podobne pohlady... teda veci ktore ich zaujimaju

vikusjk
22. nov 2022

Moja ma tiez 10r a u nas fici:
- bluetooth sluchadla (ma uz dlho a stale vyuziva)
- bluetooth reprak (dostala teraz v oktobri na meniny, sama si ho vypytala)
- smart hodinky
- mobil, tablet, obaly na mobil, tablet, na meniny chcela obal na pencil (aliexpres za 3€, obrovska radost)
- ak hraju hru Roblox, tak mozete zakupit Robuxy, t.j. robloxove peniaze, za ktore si v hre mozu nakupovat napriklad nove oblecenie ci vizaz (face, vlasy atd), alebo zariadovat dom, ktory si postavia a podobne
- hudba - plagaty, oblecenie s fotkou, logom...oblubenej skupiny, peracniky ci ine doplnky suvisiace s nimi
- spolocenske hry - u nas klasicke sedmove karty, zombie ruka, uno, ale hrame aj smolicka pacholicka, clovece, sazky a dostihy a domino
- kreativne veci od vymyslu sveta - mydlova tovaren, tovaren na kozmetiku (vyraba sa balzam, parfum, mydlo, sumiva bomba do kupela a pod.), diamantove malovanie, malovanie podla cisel, koralky, snurky, barsjake drobnosti z Tedi + lepiace pero (lidl eshop 17 € a idu do neho klasicke lepiace tycinky ako do pistole, pero ma tensi hrot a lepsie sa s nim robi), mame aj sadu na vyrobu priveskov z epoxidovej zivice, milion fixiek na tienovanie (rozne sady aj po 120-150 fixiek v takom platenom boxiku)
- kozmetiku davame Bioderma sebium pletova voda, korekcne tycinky na zakrytie prveho akne, Juice Bomb lesky na pery s ovocnou prichutou
- oversized mikiny (kupujem damske XS)
- naramky z mineralov a polodrahokamov
- LED svetelny farebny pasik s dialkovym ovl.
- PS4 a rozne hry (s nami hlavne overcooked, s kamoskami Just Dance)

Pod stromcek dostane:
- tuli vak (lebo sa v poslednej dobe vala po zemi)
- plagat a batoh s logom obl.skupiny + drobnosti, privesky, plysovy vankus, peracnik na zvyraznovace a pod.
- piskacie tricko (kupila som nam vsetkym)
- nejaku kozmetiku a este nejake oblecenie
- videla som tu zaujimave spolocenske hry, ktore nemame, tak tie mozno ako spolocny darcek

vikusjk
22. nov 2022

@katkaseiner s tou jump arenou je to dobry napad, ked sme tam boli naposledy (v Kidshouse) tak baby hrali spolu aj laser game a tiez sa im to velmi pacilo, dali si tri hry zaradom, tak tiez mozno tip pre niekoho 😉

katkaseiner
22. nov 2022

@vikusjk my sme ešte neskúšali, chodili sme do hoplalandu, toto bude vyšší level 😊