Aké mám šance nájsť si partnera pri dvoch deťoch?

14. aug 2022

Ahojte. Som mladá mamina dvoch detí, ale zial osud mi zariadil život inak ako som si predstavovala. Nie je to ešte dlho, čo som sa rozviedla, aké mám šance si pri dvoch deťoch nájsť partnera? Nevravim hneď teraz, ani za rok ani mozno za 2 roky .. ale co počúvam okolo, že už šance nemam, kto si vezme na krk rozvedenú s deťmi.. a ono popravde sa to dosť ťažko počúva aj keď je na tom určite istá časť pravdy ..ak su tu slobodné maminy, ako a za aky cas ste si nasli partnera alebo rsp prišiel partner laska do cesty ? Vdaka.

zuzanita_zuzana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tamarkissova
14. aug 2022

Pre boha živého to fakt? Keď budeš chcieť tak si niekoho nájdeš, a ten kto bude chcieť teba, tak mu určite nebude vadiť že máš dve deti. Bude ťa ľúbiť takú aká si. A nehladaj nasilu, nápis zoznam sa a keď to bude mat prísť tak to príde. Hlavne sa sústred aby boli deti šťastne a hlavne aby sa páčil aj im🙂

zuzanita_zuzana
14. aug 2022

Kto hlada, tak aj najde. Drzim palce!

pukina
14. aug 2022

Vela robi vyzarovanie, ak sa s niekym zoznamis a budes sa prezentovat tak ako si sa tu popisala, ze si s dvomi detmi strateny pripad, tak ano, nebude ta ziadny chlap chciet. No nie kvoli detom, ale kvoli tomu, ze samu seba odpisujes a neveris si. Je vela rodinne zalozenych muzov, ktorym v zivote nebolo dopriate mat vlastnu rodinu, tak sa s laskou ujmu aj "cudzich" deti svojej pripadnej priatelky. Nehadz flintu do zita, nic nie je stratene.

prihlassa
14. aug 2022

Rozvedená ,znova vydatá teraz už so štyrmi deťmi 😉😉😉😉

diaalex
14. aug 2022

Kamarát si teraz ide brať babu čo rodila v 17tke a teraz má 25, syna čo ide do 2. ročníka a neprekáža mu to 🙂

zuzanna33
15. aug 2022

Ahoj bola som slobodná mamina dva roky a viem o čom píšem nikto sa nespýtal či na úradoch v práci či si náhodou o manžela neprišla tragicky alebo nebol alkoholik či násilník?! Ľudia súdia hneď zaškatulkuju si ťa a je len na tebe či pôjdeš z hlavou hore alebo sa budeš ľutovať ! Nikdy nedávaj na reči druhých aj ja som si poplakala ale v pravom rade sú tvoje deti nehladaj rýchlo muža len aby si ty zaplnila samotu ver že deti to strašne vnímajú a na svete je veľa kreténov ktorý ti viac ublížia ako dajú tú pravú lásku.Najdes určite no priprav sa na reči od jeho rodiny atď najlepšie je ak má aj on dieťa pretože inak to nepochopí či už starostlivosť alebo čas ktorý im ty musíš venovať veľa mužov žiarli na deti svoje priateľky ty si musíš čas rozdeliť a venovať sa obom smerom ale deťom by som nikoho nepredstavovala pokiaľ nebude seriózny vzťah...Ale môžem ťa ubezpečiť ja som si počkala dala si život do poriadku zmierila sa z minulosťou ktorá tiež nebola ľahká a išla hlavne kvôli synovi a môjmu šťastiu ďalej.Drzim moc palce a hlavne never ľuďom niesi menejcenná ako slobodná matka! Môžeš si muža vybrať len sa musia rany zahojiť.Ak by si mala záujem na nete je český dokument myslím že sa volá Samoživiny skupina žien ktoré sú samozivitelky ale všetko zvládli....🍀

autor
15. aug 2022

Nechcem aby to vyznelo ze ja sa odcudzujem .. potom ako som odisla od ex som nadobudla sebavedomie, sama sa necítim mam krasne 2 zdravé deti.. len počúvať tie hlúpe reči mi absolútne nedodáva energiu. Je mi zo všetkého zle a smutno a to doslova.. nie je to dlha doba co som sa rozviedla a určite chcem žiť a užívať si život s deťmi. Len sa bojim samoty, ale neopúšťam sa, nehľadám lasku lebo popravde, príde všetko samo.

@prihlassa rozvedená znovu vydatá 4 deti ? Nechapem ako si to myslela ... Nechcem sa uz vydávať netúžim po tom a ani po dalsich deťoch.. nesúď pokým tomu sama nerozumieš.

kaktusik007
15. aug 2022

pocuvat hlupe reci... tak jednym uchom dnu a druhym von 🙂 co sa ma stat to sa stane a treba si upratat vlastny zivot.... lebo kym ho upratany nemas, mozes byt lahkym tercom nejakych individui... Mne kamoska tiez vravi, ze na rozdiel od nej si ziadneho chlapa nenajdem, lebo mam dve deti, kdezto ona iba jedno 😀 toto davam s prehladom jednym uchom dnu a druhym von 🙂
problem u mna ako matky samozivitelky je ten, ze sa nemam kde s chlapom zoznamit - v praci som v zenskom kolektive, no vacsinou aj tak na homeoffice, a potom co sa tyka zalub, tak tie su individualne - cize nikam do partie nechodim, teda iba tam kde to poznam... A na zoznamky som uz stara, a unavena 🙂)))) ale dobre mi je samej, popravde uz ani nemam priestor, vek a chut sa niekomu prisposobovat.

jaskolka
15. aug 2022

Závisí od konkrétneho človeka. Napríklad môj manžel mal pred nami vzťah so slobodnou mamičkou, nemal s tým problém, chcel.si ju zobrať aj osvojiť jej dceru. Nedošlo k tomu, lebo napokon zistil ze ona ho podvádza s biologickym otcom tej dcéry, takže sa rozišli.
Kamoška si vzala vdobca s 4 deťmi Všetko je možné.

prihlassa
1. sep 2022

Pýtaš sa či si ešte nájdeš partnera nie náhodou ,môj príbeh životný ,som rozvedená ,po pár rokoch si ma našiel úžasný chlap a teraz som znovu vydatá ,síce som po tom pred pár rokmi netúžila ,ale stalo sa a spolu máme dve malé krásne deti s tak mám dvoch vysokoškolákov a škôlkarov a život ako nikdy predtým ,život a vzťahy sa rozvodom nekončia

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jsbb
4. jan 2023

Podľa mňa ak chceš normálneho, šancu nemáš ziadnu. Ja mam 37r som bez detí a ešte som normálneho slobodného nestretla. Čiže s deťmi je to este horšie. A keď sa to nepodarilo mne bezdetnej, pochybujem, že sa to podarí zene s deťmi.

emo84
4. jan 2023

@jsbb Nestrácaj nádej chlapov je dosť a medzi nimi je ten tvoj budúci .

norbham
30. jan 2023

Tiež som rozvedený s dvoma deťmi a hoci hľadám už 5 rokov a nič tak nádej zomiera posledná ...U mňa je problém že hľadám lásku a kým ju nenájdem vzťahy bez nej mať nechcem .... Čiže máš veľkú šancu nájsť niekoho kto sa do teba a tvojich detí zamiluje ...stačí veriť

lubike
24. mar 2023

Nestresuj, príliš veľa snahy a "chcenia" tiež nie je dobré. To potom budeš pôsobiť, že za každú cenu niekoho hľadáš a musíš, lebo máš termín. A prosím ťa vôbec seba nepredstavuj ako rozvedenú hneď na začiatku debaty, s hocikým. Ty si momentálne samoživiteľka/jednorodič a druhá strana nech si myslí čo chce. Ja som sa zamerala na deti, aby mali program cez víkend, chodili sme na akcie pre deti (pozri www.sdetmi.sk). Teraz už v mestách bude všeličo v exteriéroch, kde veľa krát je vstup voľný. Ale deti sú šťastné aj na ihrisku. Nepíšeš či si na RD, alebo už pracuješ. Aj v práci alebo v škole/škôlke môžeš niekoho stretnúť. A ak sa s niekým chceš stretávať, tak to pôjde aj popri deťoch. Môžete ísť na ihrisko, alebo do kina s veľkým kamarátom. Alebo môže mamin kamarát prísť na kávu, keď už to bude vážnejšie. A tak si aj overíš či by to celé fungovalo, či on akceptuje deti a opačne. A nepočúvaj neprajníkov. Mám kamaráta, ktorý nemohol mať zo zdravotných dôvodov dieťa a bol šťastný, že si našiel babenku s dieťaťom. Ďalší podobne. Takže hlavu hore, netlač na pílu a určite sa časom objaví. Držím palce 🌞

zuzubb007
24. mar 2023

Samozrejme ze si najdes, len treba ratat s tym, ze najvacsia pravdepodobnost si je najst tiez dakeho otecka s detmi

matkaleskova
24. mar 2023

@zuzubb007 presne to som chcela napisat aj ja ale tak to tiez nemusi byt podla mna zle a na skodu