Ostala som sama so synom

sixen
26. dec 2014

rozisli sme sa s partnerom, ostala som so synom sama a trapi ma, ze ako to zvladnem financne
nemame babky, ani dedkov, ani nikoho z pribuznych po ruke
su tu take maminy, ktore su na deti uplne same? ako riesite pracu v pripade prazdnin, sviatkov?
on odisiel a nevyzera, ze by mal zaujem riesit taketo veci..
za kazdy napad budem vdacna

marionmarion
26. dec 2014

@anatalia77 a ja opakujem ze poznam aj pripady ktore dopadli dobre. Netreba zobseobecnovat.

marionmarion
26. dec 2014

@jonas17 stale si myslim ze za pokus nic nedas...

natalia_2
26. dec 2014

@sixen tiež som tak dopadla ako ty..nie si sama,je veľmi ťažké byť slobodnou matkou...

sisaha
26. dec 2014

@sixen nie, to sa v tebe snazi vzbudit pocit viny... nereaguj na to

marionmarion
26. dec 2014

@sixen nespominas ako ste sa rozisli, tazko posudit co to ma znamenat...ze ide spachat samovrazdu alebo odchadza do zahranicia, alebo len hra na city...ty ho poznas najlepsie, asi najlepsie odhadnes o co mu ide...

sixen
autor
26. dec 2014

@sisaha
@marionmarion
ano, ako som si myslela...citovy natlak..ze o mna uz prisiel a tie somariny co tu nechal mu netreba
kristepane, ja neviem co mam robit vobec ...na jednej strane s nim uz nechcem byt a na druhej...ale kvoli financiam? kvoli synovi? kvoli tomu ze nema kam ist..debilina nie? 😖

sisaha
26. dec 2014

@sixen mali by ste si sadnut a prebrat moznosti..., skusit poradnu a mozno viete spolu este fungovat a ked nie, tak sa zariadit, aby to najmenej skodilo synovi.

marionmarion
26. dec 2014

@sixen a preco ste sa rozisli? Da sa to zachranit? V com bol problem?

sixen
autor
26. dec 2014

@sisaha on do poradne nepojde ani keby neviem co...to by som chcela, aby sme sa nejak dohodli, ved maly za to nemoze ze nam sa to pokazilo, len neviem ako sa to da dosiahnut? ako sa niektori vedia dohodnut...

@marionmarion my sme mali dost zle obdobie, velmi dlho...aj som sem pisala diskusiu nedavno....asi pred dvoma rokmi sme "zacali odznova" on slubil ze sa bude snazit, co sa aj snazil...to ma na tom mrzi, ze snazil sa, ale ja sa cez to ako sa choval a kolko veci povedal..neviem prekusnut, ked sa mi to za dva roky nepodarilo, tak asi to nema vyznam

marionmarion
26. dec 2014

@sixen v tom pripade to asi naozaj nema vyznam, hlavne ak to on nechce riesit terapiou...tak uz len byt silna a neustupovat. Drzim palce!

bonaqa2013
26. dec 2014

@sixen veci mu ešte nemusíš vyhadzovať, ja by som ich dala do nejakej veľkej igelitky resp. igel. vreca a odložila niekde do komory.... však možno sa pre ne zastaví keď vychladne hlava. A kde akože teraz išiel spať? K rodičom, k frajerke, veď von je zima hádam nie ku bezdomovcom. To len tak vybehol a zobral všetky doklady a peniaze? Výživného sa nevzdávaj, neboj oni ho nájdu. Mne tiež dlhoval moj ex 25 000 Sk - chcel sa ošklbať, ale keď som mu pohrozila exekútorom do týždňa peniaze boli doma. Dlhoval mi 25 000 a exekútor za svoju prácu pýtal 30 000 Sk k tomu. samozrejme som svojho ex nato upozornila, aby nepovedal že som taká sviňucha. samozrejme teraz hneď nemusíš vypisovať na úrady, stačí až po novom roku - všade sú dovolenky.