Slobodné maminky, ako to zvládate?

danadany
26. dec 2012

Slobodné mamičky s malými deťmi ako to všetko zvládate? Myslím hlavne finančne. Skôr ma zaujíma maminky, ktoré bývajú samé s deťmi nie u rodičov. Myslím, že ak to takto pôjde ďalej budem aj ja slobodná maminka. Našťastie mám byt ale nájom spolu so všetkým je do 300,- Eur mesačne.

danadany
autor
27. jún 2013

@marcela99 muž sa snaží, teraz odišiel z roboty a urobil si živnosť aby bol viac s malým, nie je ideálne, ale dáko to hádam dobojujeme

petula8
2. júl 2013

ja som tiež slobodná mamina, so staršou dcérou som začala bývať sama v byte ked mala malá dva roky. Výživné som videla len vtedy, keď som podala trestné oznámenie, mne to vychádzalo tak raz ročne mi poslal peniaze, hlavná vec, že sa jej otec vyvážal v mercedesy a polícia nemohla konať, lebo tam mal kamošov a autá napísané na ďalších kamošov. Finančne to bolo o držku, mne po zaplatení nájomného, plynu, elektriky, škôlky , telefonu ostalo 90eur na mesiac z toho som sa mala obliecť ja aj dcéra a plus strava na celý mesiac. Potom som stretla priateľa, s ktorým mám druhú dcérku a je to fajn, no určite lepšie ako keď sme boli samé. A staršiu dcéru berie ako svoju vlastnú. Tak ti prajem veľa šťastia vo financiách a v živote, aby si stretla aj ty nejakú spriaznenú dušu. Veľa šťastia