2 dni mi mešká menzes

miriam1983
30. jún 2014

Menstruacia mi meska 2dni,mam 29dnovy cyklus a doteraz pravidelny. Uz tri dni ma boli podbrusko ako keby ma kazdu chvilu prisa tiez ma bolia krize,mam biely vytok,som ospala a bolieva ma hlava... dnes som si robila test a vysiel negativny. Mozem byt aj tak tehotna?

lenz
30. jún 2014

No ak si mala sex bez ochrany tak mozes ....skus test o par dni neskor ;)

miriam1983
autor
30. jún 2014

@lenz 🙂 a nemal by to test uz ukazat? Ci moze byt este skoro?

dubnicaa
30. jún 2014

@miriam1983 este to nemusi ukazat skus o 2-3 dni, mozno tam uz bude nejaka slabučka ciarka

miriam1983
autor
30. jún 2014

@dubnicaa tak budem cakat 🙂

milota164
30. jún 2014

treba pockat a sprav test o par dni

23petka
30. jún 2014

@miriam1983 skús o pár dní, nie každej ukáže hneď a kúp si test s citlivosťou 10

luxuryfashion
1. júl 2014

Nemusí to byť tehotenstvo..menštruačný cyklus ovláda aj nálada,stres,choroba..je to rôzne 🙂 ale určite si urob test o pár dní.

lenz
2. júl 2014

@miriam1983 no moze byt skoro hladina hcg nemusi byt dost vysoka pockaj este par dni a sprav test ....a nebrala si lieky nejake alebo poprechladana si neni ked ti meska ?

miriam1983
autor
2. júl 2014

Praveze vobec nic take...vsetko tak ako vzdy,len sa nedostavili.

lambrett
7. júl 2014

:D sa tu pousmievam, ze ake sme vsetky nedockave :D mne meska menstruacia 2dni, ale uz 4dni mam bolesti v podbrusku (take prestavajuce, raz boli, potom prestane, zas zacne...)....take som este nikdy nemala. stale pred MS som dostala bolesti a kratko na to v ten den aj menstruaciu.milovala som sladkosti, teraz uz vyse tyzdna ich nejako nevyhladavam, skor slane :D citim sa cudne miestami, ale ked mi pride nevolno ono to aj zas po chvilke prejde. kde sadnem tam by som spala, ale nemyslim, ze som tehotna.robila som si vcera a dnes test, bol negativny a mali sme nechraneny sex s manzelom po menstruacii asi 4x a teraz 2x pred menstruaciou, inak bol chraneny stale ako aj roky pred tym. tiez si nemyslim, ze by sme mali tolke stastie a hned na prvy krat by to vyslo a este duplom, ked sme sa nemilovali za ucelom plodenia (iba oslava nasej svadby :D)....takze napisem neskor, co a ako, idem 14.7. na gyndu, ale to som sa objednavala na klasicku preventivku, lebo tehotenstvo ma ozaj ani vo sne nenapadlo (aj ked by sme sa velmi potesili 😉 a hlavne ja, ked tu citam vsetky priznaky tehotenstva a neviem ci si uz nenamyslam :D ) drzim palce baby 🙂

katkaking
7. júl 2014

No babulky, mne tiez meskali 2dni, na teste nebolo nic, ani na sone nic a az z krvi mi vyslo ze tehu 😉 a som uz 7 mesiac. Tak vam drzim silno palceky 😉

lambrett
8. júl 2014

tak ja uz viem, ze nic...menstruacia dnes dosla, takze test neklamal 😒 ....nevadiiiii 🙂)))

saska1975
20. mar 2018

chcem sa spitat mam pravidelny ciklus ale teraz mi meskala 2dni a na treti den mi došla ale mam zavrate, chute ako mám postupovat ,,,,,

lauraberkyova
20. júl 2020

Ahojte chcem sa poradiť mešká mi 2 dni menštracia mám biely výtok dosť často som hladná a pobolievalu má kríze môžem byt tehotná ?

sense
20. júl 2020

@lauraberkyova sprav si test a uvidis

snazilka_bio_mamka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michi29
21. nov 2021

@miriam1983 viem, že to je už dlhá doba, ale smiem sa spýtať, boli ste tehotná nakoniec či nie? 🙂 Ďakujem za odpoveď

domcek1
5. jún 2024

@miriam1983 aj mne mešká 2 dni cyklus mám 23dňovy a neviem čo robiť ale mám pravidelnú menštruáciu len este som si test nerobila chcem ešte počkať pár dni čo by ste mi poradili ? Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre