3. deň meškania a negatívny test

21. mar 2023

Ms mi mešká 3 deň robila som si test bol negatívny a krčok mám hore. Myslíte že je ešte nejaká šanca??

ankare
21. mar 2023

Keby si bola tehotná,máš už koľajnice.
Prosím, len si sama nekontroluj krcok.
Držím palce!

autor
21. mar 2023

@ankare začali sme sa snažiť a ešte mi menštruácia nemeškala. Myslíš že to môže byť aj kvôli chrípke?

biem22
21. mar 2023

Mne bežné mešká menzes 2dni, keď som chorá

floki1994
21. mar 2023

Ked si bola/ si chora je bezne ze MS meska...test je negativny tak zatial asi nic..pockaj par dni...ak by meskal 2 tyzdne treba ist k lekarke 🙂

autor
21. mar 2023

ďakujem všetkým tak aspoň viem čo je vo veci

jaskolka
21. mar 2023

Inak čisto zvedavosť - to načo žene vedieť vidieť, že je kŕčok hore, dolu, mäkký, tvrdý a neviem co ešte? Ja mam 40 rokov, dve deti, tri tehotenstva za sebou, som zdravotná sestra,ale nikdy v živote mi nenapadlo si hmatat kŕčok, jednak by som ani netušila, čo tam mám hmatat a aký by mal ci nemal byť. Preboha, na čo je dobré si toto robiť?

ankare
21. mar 2023

@jaskolka však zaviesť si tam zbytočne infekciu v tehotenstve, jedna baaaasen 🤦

petruska173
21. mar 2023

Neviem či je to tvoj prípad, ale v novembri mi taktiež meškal ms, bola som pred tým chorá, takže som meškanie prikladala chrípke. Nakoniec som mala slabo pozitívny test až 6 dní po vynechaní ms. Na gynekológii mi povedali že som otehotnela až na 21 deň cyklu, nie štandardne v polovici. Teraz som 21tt.

maryetta
21. mar 2023

Chora si teraz? Ci uz skor? Kazdopadne choroba mne vzdy mierne rozhodi cyklus 😉

autor
21. mar 2023

@maryetta chorá som bola minulý týždeň

autor
21. mar 2023

@petruska173 ako my sme len na začiatku snaženia sa takže ak by z toho tehotenstvo hned na prvý šup nebolo tak by ma to neodradilo len som sa chcela informovať čo môžu byť príčiny toho omeškania. Počkám pár dní ak nič tak pojdem ku DR.

andula09
21. mar 2023

Aj si brala nejaké lieky? To je u mňa automatika, že keď som chorá a užívam nejaké antibiotiká, že potom mi mešká. Ak by si bola tehotná, tak by ti test vyšiel pozitívne, už by tam bolo niečo vidieť si myslím. Ale tak vyskúšaj si spraviť ďalší, však nemáš čo stratiť.

autor
21. mar 2023

@andula09 nie žiadne antibiotiká ani nič podobné len vitamíny nebola som až tak veľmi chorá. Ja som sa chcela len spýtať aké mám možnosti ale pokiaľ veľa z vás vraví že už by bola aspoň ako taká čiarka tak to chápem a čakám kedy mi teda dorazí

andula09
21. mar 2023

Tak aj keď máš nejaký vírus, bacila v tele, tak to má vplyv na celý organizmus.

autor
21. mar 2023

@andula09 aké je optimálne meškanie? a kedy je najlepšie ísť na vyvolávačku?

andula09
21. mar 2023

To je asi dosť individuálne si myslím. Na vyvolávačku by som asi skôr ako po nejakom týždni dvoch nešla, to je možné, že skôr ti ju ani nebude chcieť dať.

autor
21. mar 2023

@andula09 ešte sa mi také nestalo tak neviem ako sa to rieši. Tak ďakujem snaď čoskoro sa dostaví. Veľmi pekne ďakujem za info cením si to

ar3m1s
21. mar 2023

My ked sme sa zacali prvy mesiac snazit tak mi to meskalo 14 dni. Ale nakoniec dorazila a testy boli tiez negat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre