3 dni mi mešká menzes a mám bolesti v podbrušku

meno4321
6. jún 2021

Ahojte písala som v diskusii kôli možnému tehotenstvu. Píšem znova 3 dni mi mešká ms. V piatok som mala pocit ako keby som ju dostala ale bol to len biely výtok ..od včerajška chodím na malú asi každých 15 minút mám bolesť v podbrušku ale menšiu ako pred ms ...Pred ms ma vždy brutálne boli ale toto je iná bolesť taká slabšia a nie Non stop . Stále by som spala . Niečo spravím a hneď sa unavim. A mám stále taký pocit mokrá v nohavičkách že uz je tu ms a nič..myslíte že zajtra spraviť test alebo mám ešte počkať? Ďakujem

kkovacovak
6. jún 2021

@meno4321 áno kľudne si už môžeš spraviť. Ranný moč najlepšie. Môže už byť pozitívny, môže byť zatiaľ negatívny aj keď si tehotná ale zároveň tvoje príznaky môžu byť aj vsugerované a tehotná nie si. Uvidíš musíš len počkať.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
6. jún 2021

Ak ti 3 dní mešká kľudne si sprav test z ranného moču...

kaja871
6. jún 2021

Kľudne si už môžeš urobiť test ja som si robila v deň keď som mala dostať ms a ukázalo...

1jk1
7. jún 2021

@meno4321 tak čo ukázal test?

meno4321
autor
7. jún 2021

@1jk1 ja tam vidím ducha ale skoro nikto okrem mňa🤣🤣🤣

mariska1989
7. jún 2021

@meno4321 aj ja vidím

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1jk1
7. jún 2021

@meno4321 jedna čiarka

kaja871
7. jún 2021

@meno4321 ja tam vidím ducha ja som mala tiež takto a každý druhý deň silnela čiarka skus sa otestovať o dva dni ak nepríde ms

maminkadeticiek
7. jún 2021

Moj tip je ze to nie je duch.Ked sa lepsie prizriem tak vidim tu ruzovkastu skvrnku ktoru asi aj ty myslis,ale vsimni si ze obdalec nej napravo je este jedna,slabsia.Podla mna oni po bokoch iba zvyraznuju kanalik.Ja tam vidim biely kanalik.Podla mna je to naozaj negativne a to vidim fakt duchov takmer vzdy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre