5 dní meškajúci menzes a negatívny tehotenský test

lua278
28. okt 2014

Milé mamičky máte s tým skúsenosti? Snažíme sa o bábätko a vôbec neviem čo si mám o tom myslieť. Je možné aby bol test stále negatívny aj keď mi už 5 dní mešká menštruácia. Mám to riešiť u gynekológa alebo mám ešte počkať.
Ďakujem za Vaše odpovede.

alicka850
28. okt 2014

Ja by som este počkala. Mne meškal menzes, test bol negat a ked už meškali asi 8 dní, až potom sa ukazali 2 čiarky. My sme sa tiež snažili a stavalo sa mi, že mi meškavali, hoci dovtedy som mavala ako hodinky.Možno je to aj psychikou, že tak velmi chceš. Počkaj ešte aspon do 8-9 dní a urob si 2.test. Držim palce

misskate1
28. okt 2014

@lua278 mne aj na 10 den ukazoval negatívny. Na 12 deň ani na sone nebolo nič vidno, až z krvi sa ukázalo

lua278
autor
28. okt 2014

@alicka850 ved prave doteraz mi chodili vždy načas a posledné dva mesiace mi meškali. Minulý mesiac asi len deň, dva ale teraz je to už päť. Skúsim ešte počkať, ale asi to pripisujem aj tej psychike, lebo už snažíme o baby dlhšie.

kpt
28. okt 2014

mne tiez meskalo 10 dni. na sone nic, testik potom slabucky, teraz som v 6.mesiaci;-)

sonka_miro
28. okt 2014

Ahojte, tiez mi meska dnes 6den,robila.som vecer test ale bol negativny. Ale.drzi sa mi teplots na 37 ,krcok mam zatvoreny a tvrdy a mam taky biely hlien. Moze to byt tehotenstvo?

luccki
28. okt 2014

urcite pockaj, mne tiez vychadzal dlho negativny, lebo som zjavne otehotnela velmi tesne pred menstruaciou, ktora potom nedosla, ale hladina hcg nebola dostatocne vysoka. aj babo vychadza o 2.5tyzdna mensie podla UZV, takze uplne to sedi vsetko.

sonka_miro
28. okt 2014

Oki tak budem cakat aj ked je to tazke

elizeenka
28. okt 2014

mne meska 3-ti den po clostile a duphastone a test negativny a pocit na ms a stale nic. Dufam v kutiku duse ze to moze byt tehu.

sonka_miro
28. okt 2014

Mna.tiez picha v podbrusku ale takto mi ms nezvykne meskat. Drzim palce

lua278
autor
28. okt 2014

@elizeenka Aj ja mám stále pocit, ako keby už mala prísť, také pobolievanie, no uvidím, nechám tomu čas a možno o dve hodinky moje nadšenie padne a zas začneme od znova ako každý mesiac ☹

khiarka
28. okt 2014

Ahojte mne tiez meska uz vyse tyzdna som si robila TT a ukazali sa dve ciarky na druhy den som robila test a negativny a na dalsi den tiez negativny. Menzes nechodi a prsia a podbrusko boli uz dva tyzdne. Ak by som mala potrat tak by som krvacala ci? 😒

lua278
autor
28. okt 2014

Teraz ma napadlo že som už vybrala jedno balenie Inofolicu, nemôže aj to spôsobiť že ms mešká?

1angelika
28. okt 2014

@khiarka mne sa tiež stalo, že mi najprv čiarka na teste slabla a až o 2 dni začalo krvácanie, no prajem ti aby to nebol aj tvoj prípad...

lucinocka
28. okt 2014

@lua278 akurat tento mesiac som mala taky problem a nikdy mi nemeska🙂 ale dosiel nakoniec🙂

elizeenka
28. okt 2014

@lua278 drzim palce aby uz nedosla najblizsich 9mesiacov🙂

khiarka
28. okt 2014

@1angelika myslis si keby som potratila do kolkych dnoch sa mi spusti menzes alebo sa moze aj nespustit? Bazalna teplota mi stale stupa a drzi sa uz strnasty den

1angelika
28. okt 2014

@khiarka to už nieje menzes ale ten plod a veci s tým súvisiace. ale ako som už napísala, tvoj prípad to nebude🙂 ja som potratila vo veľmni rannom štádiu a tak to prebiehalo, že mi najprv čiarka na teste slabla a nič sa nedialo, a potom po 2,3 dňoch som začala krvácať

lucyika
28. okt 2014

...ja dnes 11 dni meškanie, test aj dnes negativny / len jeden duch pred x dnami, ale to som asi videla len to, co som chcela/.- v piatok idem k lekarovi :/

ivuska00
29. okt 2014

@lua278 mne meškala ms 2 týždne a stále boli testy negatívne...až na 17. deň meškania sa mi ukázali // 😉 ..tak ešte nič nie je stratené 🙂

sasenkas33
29. okt 2014

mne mešká 19 dní,a test stale negatívny 😒

lua278
autor
29. okt 2014

zatiaľ stále neprišli, ale test si ešte neurobím počkám ešte pár dní, len sa bojím toho sklamania, ale dúfam, že to nakoniec dobre dopadne 🙂

elinka112
29. okt 2014

@lua278 tak to sme na tom asi rovnako...mne sice dnes meska len 2. den, ale mam rovnake pocity...a test sa bojim spravit, lebo sa bojim dalsieho sklamania...posledne mesiace som mala ako hodinky presne! Ale mala som virozu v strede cyklu, tak sa bojim ci to nie je tym ...

lua278
autor
31. okt 2014

@elinka112 tak ako si dopadla? Ja presne tak ako som sa bala. Dnes rano mi prisli ☹ tak mozno o mesiac

elinka112
31. okt 2014

@lua278 ja som dostala vcera :(( takze o mesiac sme v tom cakani opat spolu;)

lucyika
31. okt 2014

u mna dnes 14 den meskania, test aj dnes rano negat., navsteva u gynekologa: endometrium vysoke, co znamena, ze vraj ms iste dostanem, zobral mi krv na homonalny profil, na HCG nebral, takze tehotenstvo vylucene

lua278
autor
1. dec 2014

@elinka112 musím sa opýtať aj po mesiaci, podarilo sa tentokrát?? Dovoľte aby som sa pochválila, ale ja som si robila dnes test, mám 5 dní pred MS a test je jasne pozitívny 🙂

elinka112
9. dec 2014

@lua278 ja nič :((( srdečne gratulujem, tak aspoň pre teba úspešne🙂))

chiccco
16. jan 2015

Baby potrebujem radu,menzes mi meska piaty den mala som mat v pondelok,podotykam už asi piaty rok mi nemeskal ani hodinu úplně presne som mavala 28 DC....tehotensky test si robim aj dnes Rano a úplně negativny,pohlavny styk som mala tento mesiac len raz a to 1.1 Či že bolo by to už 16 dni od možného oplodnenia...a záhadou je tiez ze už druhy večer mám zvysenu teplotu 37,2 a mám zimnicu,myslíte ze mozem mat nejaky zápal,alebo som aj napriek negativnym testom tehotna,?Jediné co ma bolí su krize,mali stě niektora nieco podobne ,neviem či mám ist v pondelok dokimu AK by som bola těhotná už by nieco videl ?dakujem za rady.

lenka6309
1. mar 2015

Ahojte.ja som uz s 5dnovim meskanim,vcera som mala ruzovkaste nieco v moci,no dnes uz nic,test negativny,bolesti ziadne.myslite ze sa podarilo?

kliara
1. mar 2015

@lenka6309 - ešte je skoro na nejaké závery.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre